Boty Gant Klasika s příběhem

22. 10. 2015

Podzim je pro nás odjakživa obdobím nákupu nových bot. Kvalitních, které jsou pohodlné a budou nám dlouho sloužit. Při výběru se vždy rozhodujeme podle značky – musíme s ní mít dobrou zkušenost a vědět, že ať se rozhodneme pro jakýkoli pár, nikdy nás nezklamou. Jedny z takových bot vyrábí značka Gant, za jejímž jménem se skrývá i roztomilý příběh. 

My image 1

Vše začalo u Bernarda Gantmachera, ruského žida, který přijel do Ameriky za štěstím. Živil se šitím košilových límečků a díky tomu se seznámil se svou ženou – šičkou knoflíkových dírek. Jejich synové, Marty a Elliot, si po bojích ve druhé světové válce, založili vlastní značku košil, které už tehdy měly vyšité malé G. Pro jejich pohodlný střih si je oblíbili především studenti, a tak na sebe zakázka pro americkou univerzitu Yale nenechala dlouho čekat. 

My image 2

Dnes už firma, známá po celém světě, rodině Gantů nepatří. Prodali ji před desítkami let švýcarským vlastníkům. Ti sortiment rozšířili o kompletní dámskou, pánskou i dětskou konfekci, hodinky, parfémy a také boty. Ty jsou dnes kvalitní stejně tak, jako kdysi košile synů Gantových. Pohodlné a elegantní – jednoduše klasika, která je nesmrtelná. Už se nemůžeme dočkat, až v nich vyrazíme ven a bude nám pod nimi šustit spadlé podzimní listí.

Prohlédněte si nabídku obuvi značky Gant.

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru