HAPPY SOCKS Hravé ponožky pro originální lidi

23. 11. 2015

Doba, kdy si nikdo nepřál dostat pod stromeček ponožky, je dávno pryč. Teď si je naopak všichni přejí. Ale musí to být Happy Socks! Ty jsou totiž veselé, barevné a o jejich nositeli prozradí, že rozhodne nejde s davem. Přečtěte si, co stojí na pozadí této úspěšné značky.

My image 1 

Boty Tom Tailor/Ponožky Happy Socks/Boty Aldo/Ponožky Happy Socks/Boty Högl/Ponožky Happy Socks/Boty U.S.Polo Assn/Ponožky Happy Socks/Boty Gola/Ponožky Happy Socks

Happy Socks založili v roce 2008 dva kamarádi ze Švédska - bývalý pracovník v reklamní agentuře Mikael Söderlindh a grafik a ilustrátor Viktor Tell. Vzniklo tak ideální spojení, které je základem úspěchu této značky. A jejich vize? Šířit radost prostřednictvím toho, že promění všednodenní nezbytnost, jakou jsou ponožky, v barevné designové kousky plné kreativity, řemeslné zručnosti a kvality. 

Mottem značky je: “Naším cílem je mít ten nejveselejší a nejlepší produkt široko daleko.”

Tajemství jejich úspěchu je prosté: poctivá práce a přicházet stále s něčím novým. K výrobě ponožek se používá česaná bavlna vysoké kvality, která se vyznačuje dlouhou životností. Tu ještě zvyšuje zesílená špička a pata. Než se ponožky dostanou k zákazníkovi, prochází dvěma testy kvality a pracím procesem zvaným Silicon Washing. Ten se postará o to, že se ponožky nesrazí a že budou dobře sedět na noze. 

My image 3

Boty Aldo/Ponožky Happy Socks

Happy Socks postupně rozšířili svou nabídku o punčochy a spodní prádlo a pustili se také do spousty kolaborací - třeba s raperem Snoop Doggem nebo firmou Adidas. Vždy mají v nabídce nějakou limitovanou kolekci, která nabízí něco opravdu zajímavého.

Ponožky jsou vyráběny v rodinném podniku v Turecku, který v oboru působí už přes 30 let. Dámské punčochy zase vznikají v Itálii, kolébce módního průmyslu, známé svou precizní krejčovinou. Happy Socks si zakládají na dodržování etických podmínek práce podle normy ISO 9001 a jsou členem iniciativy Asociace zahraničního obchodu BSCI, jež má zajistit, aby na trh byly dodávány jen produkty, při jejichž výrobě a distribuci jsou respektovány základní pracovně právní a etické zásady. 

My image 2

Boty Högl/Ponožky Happy Socks

Tuto sezónu se Happy Socks nechaly inspirovat tepajícím Tokiem - jeho energií a kreativitou. To se stalo kulisou kolekce podzim/zima 2015. U značky Happy Socks se je zkrátka pořád na co těšit. Není divu, že si tak rychle získala oblibu mnoha lidí a dnes se prodává ve více než 70 zemích světa.

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru