5 Filmů na které se v prosinci vydat do kina

27. 11. 2015

Kvůli jakým filmům se v prosinci vyplatí opustit teplo domova? Máme pro vás pár tipů.

 My image 2

 Malý princ

Jestli také milujete Exupéryho knihu o přátelství, lásce a štěstí, nesmíte si nechat ujít tento animovaný film od režiséra úspěšné Kung Fu Pandy Marka Osbornea. Před vašima očima v nádherných animacích ožije svět Malého prince plný fantazie, který vám vezme dech. Hlavní postavou je holčička, kterou se její matka snaží připravit na drsnou realitu světa dospělých. Její plány ale zhatí lehce podivínský soused. Ten holčičce představí neobyčejný svět, jenž mu před mnoha lety ukázal Malý princ. Spolu s nimi se tak vydáte na cestu po vlastní představivosti, na jejímž konci poznáte, že skutečně lze vidět jedině srdcem. 

My image 4

Star Wars: Síla se probouzí

Dlouho očekávaný sedmý díl slavné sci-fi ságy je tady. Jak budou pokračovat příběhy Luka Skywalkera, princezny Lei, Hana Sola a dalších? Sledujte souboj temné a světlé strany Síly, minimálně už ze tří důvodů. Za prvé: všichni o tom budou mluvit. Za druhé: režíruje to J. J. Abrams, který má na svědomí zmrtvýchvstání série Star Trek. A za třetí: jsou to první Star Wars od studia Disney. 

My image 5

Trable o Vánocích

Co by to bylo za Vánoce bez skvěle obsazené komedie? A Trable o Vánocích vypadají rozhodně slibně. Ve filmu hrají John Goodman, Diane Keaton, Amanda Seyfried a Olivia Wilde. Příběh se točí okolo členů jedné velké rodiny, kteří se snaží jako každý rok sejít, aby společně oslavili svátky. 

My image 1

Padesátka

A máme tu i domácího zástupce z řad komedií. Tato navazuje na českou tradici lyžařských filmů jako jsou třeba Sněženky a machři nebo Snowboarďáci. A s posledně jmenovaným má Padesátka společné ještě něco - objeví se v nich Vojta Kotek. Ten si tentokrát sednul i na režisérskou židličku. O čem jeho film je? O partičce krkonošských horalů - jednonohé lyžařce, rolbaři, lovci žen a třeba také o barmanovi se zálibou ve věštění. K tomu přidejte běžkařský závod, rodinné drama, lásku a vrchovatou nadílku srandy a je vám jasné, že to musíte vidět.

My image 3 

Most špiónů

 Oscarový Režisér Steven Spielberg a herec Tom Hanks to dali dohromady v nejnovějším historickém špionážním filmu Most špiónů. Ten se odehrává během studené války. Hanks zde hraje právníka z Brooklynu, který má za úkol obhajovat zatčeného sovětského špióna a o několik let později se v Berlíně postarat o jeho výměnu za amerického zajatce. Nebude to ale tak jednoduché a vše se zkomplikuje…

Zdroje fotek: www.csfd.cz / www.kultura-chocen.cz / www.totalfilm.cz / www.filmserver.cz / www./vignette2.wikia.nocookie.net

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru