Kam v Praze v prosinci za módou a designem

30. 11. 2015

Díky Bibloo máte vánoční dárky nakoupené a už sháníte jen pár designových vychytávek, kterými nadílku vyšperkovat? Nebo se prostě jen chcete pokochat módou, designem a sejít se s přáteli nad hrnkem něčeho horkého? Poradíme vám, kde je to v prosinci nejlepší.

My image 5

5. 12. - Bloges Xmas market - The Chemistry Gallery

Když to dají dohromady přední české fashion, food a beauty blogerky aneb 4. ročník Bloges marketu. Nejen, že si tu můžete nakoupit super oblečení z jejich šatníků, ale také se tu třeba nechat zkrášlit v beauty koutku a odnést si domů vytištěnou fotku, podívat se na módní přehlídku, osvěžit se nějakým tím drinkem a poslechnout si dobrou muziku. A samozřejmě se tu naživo setkat s vaší oblíbenou blogerkou. Vstupné stojí stovku, což zahrnuje welcome drink, tombolu i služby beauty koutku.

My image 3

 10. - 13. 12. - designSUPERMARKET 2015 - Kafkův dům

Už devátý ročník mezinárodního prodejního festivalu současného designu se odehraje v pěti patrech Kafkova domu, kde se představí výběr osmdesáti nejlepších současných designérů a projektů z ČR, ale třeba i Izraele, Slovinska, Slovenska a Maďarska. Ujít byste si také neměli nechat tvorbu tří nizozemských designérů, kteří návštěvníkům ve svých prodejních instalacích představí (převážně) pánskou módu. designSUPERMARKET 2015 ale není jen o nákupech. Nabízí také přednášky, výstavy, workshopy a večírky. Vstupné je 130 Kč.

My image 4

 12. - 13. 12. a 20. 12. - Dyzajn market zima - Piazzeta Národního divadla

Prodejní výstava autorské tvorby na Piazzetě Národního divadla. Akce bude trvat tři dny a představí se na ní přes 300 tvůrců. Již tradičně zde bude k dostání limitovaná kolekce, která byla různými tvůrci připravena speciálně pro tento Dyzajn market, ale najdete tu i mnoho dalších zajímavých věcí. Bohatý totiž bude i doprovodný program. Workshopy, koncerty, přehlídky a k tomu samozřejmě skvělé jídlo a pití. Vstup je zdarma.

 My image 5

 18. a 19. 12. - Boutique Market - Pražská Tržnice, hala 13

Boutique Market, to je výběrový trh zaměřený na ty, kteří chtějí nakoupit exkluzivní a jedinečné dárky. Pod jednou střechou tu najdete zboží, které lze označit slovem “boutique”, tedy vysoce kvalitní produkty, od delikates až po designové výrobky. Kromě možnosti nakoupit si potěší také nabídka zajímavého občerstvení a DJská hudební produkce. Vstup je zdarma. 

My image 1

19. - 20. 12. - Vánoční LEMARKET - Galerie Mánes

LEMARKET, to je moderní tržiště, kde se návštěvníci seznámí s kvalitními lokálními produkty, službami a projekty a mohou se setkat přímo s jejich tvůrci. Bude zde 80 prodejců z oblasti módy, doplňků, delikates, kosmetiky, knih atd. LEMARKET doprovodí koncerty, taneční vystoupení a DJs. Vstupné je 50 Kč.

Zdroje fotek: www.facebook.com / http://www.designsupermarket.cz /  http://www.dyzajnmarket.com / https://fbcdn-photos-e-a.akamaihd.net / https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru