Upravená během chvilky

3. 12. 2015

Prosinec je tu a s ním i rychlé změny počasí. Nejen, že si ráno musíme stihnout obléct a vhodně zkombinovat hned několik vrstev oblečení, ale navíc ještě zkrotit neposlušné vlasy.

Dobře víme, že ne vždy jde “bad hair day” vyřešit nasazením čepice. Okolnosti často vyžadují  perfektní a upravený vzhled, kterého se v časných ranních hodinách občas dosahuje opravdu ztěží. 

Jelikož se ráno potýkáme s úplně stejným problémem, máme pro vás několik tipů na bleskově rychlé, snadné účesy, díky kterým budete vypadat nádherně a ještě stihnete přijít do práce včas! 

My image 3

 Díky tomuto účesu budete mít (nejen) své vlasy pod kontrolou celý den. Ze spodu culíku vyberte pramen vlasů a obtočte ho dokola tak, aby překryl gumičku. Konec pramene poté uchyťte zespod pinetkami, nejlépe v barvě vašich vlasů. Celý účes nakonec lehce zalakujte. Culík si můžete vyčesat samozřejmně i výš, to záleží jen na vás. Byla by škoda, tento účes nosit jen ke košili a kalhotám, když si ho učešete k šatům, celkový dojem bude působit mnohem jemněji. 

My image 1

 Pokud chcete naopak místo respektu budit dojem křehké princezny, následující účes je pro vás to pravé. Vlasy po stranách rozdělte na dvě části, které budou výsledně tvořit dva copy vplétající se do jednoho. Každou část dělte dál na tři prameny v horní části hlavy a jeden hlavní pramen z boku. Začněte plést cop a postupně do něj vplétejte prameny z horní části hlavy. Dbejte na to, aby copy byly zhruba ve stejně výšce. Když budete mít oba copy hotovy, zapleťte je do sebe tak, aby vytvořili jeden. Tento účes se obzvlášť hodí k šatům a sukním, které celkový dojem ženskosti podtrhnou.  

My image 2

Zaspala jste, nestíháte ani posnídat, ale přesto se chcete o nějaký ten účes pokusit? Udělejte si jednoduše pěšinku na bok, nechte část vlasů vytvořit patku přes čelo a jednoduchým stočením konce pramene účes ozvláštněte. Zafixujte pinetkou a utíkejte!

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru