Krásné rty i v zimě

15. 12. 2015

I když letošní zima se zatím moc netváří, že by chtěla ukázat svou mrazivou tvář, neuškodí připomenout si preventivně pár babských rad, jak ji přechytračit a zůstat svěží a krásná. Tak třeba rty. Ty mrazem trpí velmi. Často v zimě bývají suché a popraskané. Ale stačí celkem málo a vaše ústa zůstanou hebká a vláčná...

My image 2

Zázračný med

V první řadě zkuste na popraskané rty obyčejný med. Je přírodním antiseptikem, hojí drobné ranky a vyživuje. Když si třikrát denně mírně rty medem potřete, brzy uvidíte výsledek (a navíc si úplně nenápadně zamlsáte).

Zvláčňující olivový olej

O tom, že olivový olej je zdravý nemá pochyby asi nikdo. Že je častou přísadou v různých kosmetických přípravcích také ví skoro každy. Že ale stačí pár kapek vetřených do rtů a zbavíte se rozpraskanosti a drsnosti jste možná ještě neslyšeli. Olivový olej má hydratační a zvláčňující účinky a obsahuje A, D, K a E a kyselinu linolovou, která kůži posiluje.

My image 1

šaty Tom Tailor/lodičky Steve Madden

Nenahraditelný kokosový olej

Kokosový olej je trochu přehlížený, o to ale působivejší prostředek, jak chránit své zdraví. Jeho využití je velmi univerzální, o tom ale jindy. Zkuste pro začátek experiment s vašimi rty. Budete překvapeni, jak rychle kokosový olej regeneruje a ještě si budete připadat, jako byste měli v ústech kousek karibské pohody.

Obyčejný cukr

Vaše rty si, stejně jako celý obličej, občas zaslouží peeling. Úplně stačí, když si do balzámu přidáte trochu cukru, chviličku budete rty masírovat a nakonec je otřete vlhkým odličovacím tamponkem. Účinek okamžitý a překvapivě efektivní.

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru