Na jaké filmy jít do kina v lednu?

5. 1. 2016

Je tu nový rok a to pro leckteré z nás znamená obligátní rituál novoročních předsevzetí. Pokud si chcete vylepšit karmu tím, že v roce 2016 budete žít kulturněji, začněte hned v lednu návštěvou kina. Nechte si od nás poradit.

My image 2

Když si představujete Boha, vypadá jako vlídný dědeček s dlouhým vousem, který sedí na obláčku? Pak vás pojetí tvůrců koprodukčního filmu ZBRUSU NOVÝ ZÁKON asi trochu šokuje. Zarostlý, otrávený, nerudný chlap v županu a v pantoflích (s ponožkami,) má největší radost z toho, že může lidem ztrpčovat život. Kromě Ježíše, o kterém mluví jako trdlu, které se v životě dokázalo jen "nechat přibít na dřevo jako ňáká sova", má taky manželku a malou dceru. A té jde nesnesitelně na nervy, takže se dívenka rozhodne konat. Dá tatínkovi za vyučenou vskutku svérázně. Všem lidem na Zemi pošle SMS s datem jejich smrti. A začnou se dít věci... Pobavíte se a zjistíte, že Catherin Deneuve nestárne a je stále krásná a stále vtipná.

My image 1

Pokud budete mít náladu na trochu těžší žánr (a trochu doják) a pokud jste fanoušky Jeana Reno, vypravte se na rakouský film KRÁLOVÉ HOR. Poloviční sirotek, kterého si táta moc nevšímá najde orlí mládě a tajně o něj začne pečovat. Možná to zní trochu divně, ale síla příběhu, postaveného na zdánlivě banální zápletce je veliká... Navíc se vaše oko potěší pohledem na krásnou přírodu. 

My image 3

A jestli máte malé děti, mladší sourozence, nebo vás prostě jen baví animované komedie, vsaďte na KYKY RYKÝ A PÁR VAJEC. Neduživý kohout - mimo jiné i boxující - meditující kachna, spolek vajíček různých vzhledů i povah... Drůbeží samec je okolnostmi donucen bojovat o svůj domov, rodinu i důstojnost. A chvílemi se k této výzvě staví dost svérázně...

zdroj fotek: www.kukatko.cz / www.mat.cz / www.khm.postreh.com

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru