MATT & NAT materiál a příroda

12. 1. 2016

Materiál a příroda. To je v light motivem kanadské značky, která vznikla před jedenadvaceti lety v Montrealu. Vyrábí módní doplňky, v první řadě tašky, nabízí ale třeba i peněženky. Vám všem, kterým není ukradená ochrana životního prostředí srdce zaplesá. Matt & Nat míří na ty, kteří si nekupují jen atraktivní zboží, ale zajímá je také, odkud se vzalo. 

My image 4cross body bag

I když je tvorba firmy Matt & Nat přírodními krásami nepřehlédnutelně inspirovaná, zakládá si na tom, že ji především chrání. Nikdy nepoužívá žádnou kůži. Kabelky, peněženky, nebo batohy jsou výhradně z recyklovatelných materiálů. Kolekce pro děti, ženy i muže, jsou tvořeny z nylonu, pryže nebo dokonce kartonu či korku. Od roku 2007 vyrábí Matt & Nat všechny podšívky jen z recyklovaných pet lahví a nedávno značka představila svůj poslední hit: řadu, která je vyrobena z použitých pneumatik jízních kol. 

My image 2kabelka

Matt & Nat nabízí modely, které si můžete vzít do kanceláře, společenské doplňky i batohy, se kterými si vyrazíte zaběhat, nebo do lesa. Vybere si každý a na každou příležitost. Barevné spektrum je obrovské a tvary jsou inspirovány liniemi přírody. Uchvacující kanadská příroda je hlavní múzou designérů značky. 

My image 3cross body bag

Pokud chcete být originální a pokud nad tím, co si kupujete přemýšlíte nejen z pohledu "hodí - nehodí" se mi k botám, "líbí - nelíbí" se mi barva, tvar a velikost, je Matt & Nat pro vás tím pravým. Nezanechává po sobě ekologickou škodu, netrápí zvířata a nedevastuje přírodu. Jednoduše - Matt & Nat nenabízí jen atraktivní a praktické tašky. Nabízí i životní postoj, který bychom měli převzít všichni. To je možná důvodem, proč je dnes tak populární v zemích, které ekologii ani trochu nepodceňují - v Kanadě, Spojených státech, Velké Británii, Japonsku, Německu nebo Austrálii. 

My image 1batoh

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru