British Knights z New Yorku

18. 1. 2016

Na počátku osmdesátých let zaplesali mladí lidé, kteří si chtěli obout něco originálního, kvalitního a hlavně sportovního. Značka British Knights nabídla boty pro extrémní sporty, s městským designem. A hit byl na světě. 

My image 3Tenisky Impact - Růžové Tenisky Impact - Vícebarevné

Tvůrci British Knights kolekcí hledali inspiraci u hiphoperů, skaterů i surfařů. Jejich slogan "Zvolte změnu" zjevně oslovil mnoho potenciálních zákazníků, kteří si motto vzali k srdci. BK se staly nepřehlédnutelnou a vyhledávanou značkou. Byly prvními výrobci sportovní obuvi, jejichž reklamní spot odvysílala hudební stanice MTV a sponzorovali velké hvězdy jako rappera MC Hammera a LL Cool J. Každý, kdo toužil vypadat „cool“, si pořídil cenově dostupné boty "na celý život". 

 My image 4

My image 3

To, co před třiceti lety začalo jako neznámá značka, je dnes prosperující a nadnárodní korporace, která pokračuje v trendu, jenž v osmdesátých letech minulého století zahájila. Stále se pyšní kolekcemi velmi odolných bot (pro muže, ženy i děti), určených i pro extrémní sporty. Mají nepřehlédnutelný design a na jedinečnosti jim dodávají specifické detaily a povrchové úpravy. Kromě jiného jsou navrhované tak, aby byla vaše noha v bezpečí, i když jste po krk v adrenalinovém sportování. To dokazuje i geniální marketingové rozhodnutí obout do BK bot hráče z NBA, kteří se tak stali chodící, běhající i skákající reklamou této rychle se rozvíjející firmy. 

My image 2Tenisky Impact - Červeno-černé

 British Knights se nebojí barev ani formálnějšího stylu. Vrhla se i na společenštější varianty bot a kromě těch v nabídce dnes nalezte také čepice, v čele s kšiltovkami, trička, sportovní oblečení a tašky. Chcete vypadat trendy a zároveň mít pohodlné a takřka nezničitelné obutí (a oblečení)? Sáhněte po Britských Rytířích a neprohloupíte. Jak říkají zakladatelé British Knights:"Bota není nic bez BK..."  

My image 5

 

 obrázek zdroj: www.defynewyork.com

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru