Kam vyrazit v první půlce února Poradíme vám

27. 1. 2016

Také rádi plánujete, kam s partnerem nebo s celou rodinou vyrazíte na výlet? Každý měsíc je ve znamení různých významných akcí, které se konají v různých koutech naší republiky. A protože se blíží konec ledna a únor pomalu klepe na dveře, představíme vám pár zajímavých událostí, které by rozhodně neměly uniknout vaší pozornosti. 

Zimní radovánky a další události v Brně Zimní radovánky si můžete dopřát i v druhém největším českém městě, v Brně. Baví vás a vaše děti bruslení a přemýšlíte kam se vydat? Od loňského podzimu je otevřené zbrusu nové kluziště Olympia Brno, kde se bruslí denně od 9 hodin do 21 hodin. Vstupné na ledovou plochu činí pouhých 50 Kč a děti do tří let bruslí zcela zdarma.

My image 2

My image 3

Po bruslení vám jistě vyhládne. Přijďte se podívat na Gran Restaurant Festival, který probíhá od poloviny ledna do konce února. Jde o jedinečný gurmánský zážitek. Šéfkuchaři z prestižních restaurací nabízí zvýhodněné degustace za cenu od 250 Kč, a to v kategoriích Gastronaut, Terroir a Inspirace.

My image 4

My image 5

Lyžování v Praze, proč ne! Patříte mezi vášnivé lyžaře, ale nemáte čas nebo dostatek dovolené, abyste vyrazili na hory? Máme dobrou zprávu pro všechny Pražáky. Ve Velké Chuchli není pouze závodiště, ale také oblíbený SkiPark Velká Chuchle, kde se nachází venkovní lyžařská dráha s technickým sněhem. Nejde o žádnou novinku, tento lyžařský areál je v provozu již čtvrtým rokem a poskytuje dětem i dospělým jedinečnou možnost lyžovat v Praze.  

 My image 6

Díky lednovým mrazům se ve Ski Areálu opět zasněžuje a stávající podmínky jsou velmi dobré. Svou lyžařskou techniku si můžete zlepšit v Lyžařské škole s Kateřinou Neumannovou. Začátkem února se zde bude konat zimní triatlon. Jde o zajímavou kombinaci plavání, běhu a běhu na lyžích a to vše na sněhu! Ano, i plavat lze na sněhu v běžných plavkách, byť to není zrovna procházka růžovým sadem.

Svatební veletrh v hotelu Diplomat Velmi oblíbenou událostí ze světa módy, která se koná každý rok v různých částech ČR, je Svatební veletrh. Letošní již 16. ročník Svatebního veletrhu v Praze se uskuteční od 5. do 6. února v prostorách luxusního hotelu Diplomat Prague ve spolupráci s věhlasnými společnostmi z oblasti svateb a společenských akcí.

My image 1

Jde o skvělou studnu nápadů pro ty, kteří chystají svatbu nebo se chtějí jen inspirovat třeba do budoucna. Zasnoubené slečny tak nemusí obíhat jednotlivé svatební salóny, ale vybrat si šaty přímo na veletrhu, kde je nabídka velmi pestrá a také za příznivější ceny. Cílem této akce je představit nové trendy v oblasti svateb a také možnost zajistit si vše potřebné na svatbu snadno a rychle. Návštěvníci se tak mohou těšit na zajímavý program, ve kterém nebudou chybět módní přehlídky, překrásné účesy od renomovaných kadeřníků i zajímavé gurmánské zážitky. Součástí výstavy je také ochutnávka vín a občerstvení.

Zdroj fotek : SkiPark Velká Chuchle , Svatební veletrh , Olympia Brno , GRF

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru