Máte pod čepicí? Skvělé! Ale pod jakou?

2. 2. 2016

Čepice už dávno není prostředek k tomu, aby nás nezábly uši. Kromě praktického záměru zůstat v teple, plní čepice, kšiltovky, klobouky, kulichy a šátky i roli módních doplňků, nebo pomůcky, jak zakrýt neupravený vlasový porost.

Tak například firma DIESEL vyrábí čepice různých vzorů, tvarů a barev. V dětském zboží nabízí i postřehy a pobídky, jako USMÍVAT, nebo NIKDY SE NEOHLÍŽEJ. Můžete si být jistí, že s těmito originálními kousky si vašich ratolestí všimne opravdu každý.

Závan z chladné Skandinávie reprezentují pokrývky hlavy NAPAPIJRI. Od pravověrných, pletených a teplých kulichů s monumentální bambulí, až po jednoduché a klasické kšiltovky si můžete vybrat desítek kousků a je úplně jedno, jakého jste věku, či pohlaví.

My image 2Čepice Franklin & Marshall

Klobouk je neodmyslitelnou součástí šatníku každého, kdo chce držet krok s módou. REPLAY svou tvorbou podporuje a vychází vstříc všem kloboukůchtivím zákazníkům. Už několik sezón si můžeme vybírat z nadčasové škály barev i modelů. Hodí se k jeansům, stejně jako k oděvům společenštějším, nic jimi nezkazíte v žádném ročním období a navíc si nemusíte lámat hlavu tím, že vaše vlasy nejsou momentálně zrovna podle vašich představ.

Jste mladí, chcete být nepřehlédnutelní a vyhovuje vám street style? Pak se neobejdete bez nepřehlédnutelné kšiltovky. Zalovte ve vodách FRANKLIN and MARSHALL. Kostky, puntíky, proužky, barvy a nezaměnitelný tvar. Nasaďte, otočte kšiltem a svět vám bude ležet u nohou.

My image 3Kšiltovky Franklin & Marshall

A jste-li konzervativnější a jde vám spíše o praktičnost, většina výše zmíněných módních značek a některé k tomu (TOM TAILOR) nabízí klasické pletené čepice, jednoduché a většinou jednobarevné, které dokonale plní svůj prapůvodní účel: chránit před chladem.

My image 1Čepice Tom Tailor

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru