Petit fashion market Z trhu autorské módy

15. 2. 2016

Zajímáte se o nakupování a události, které se odehrávají každý rok v Praze? Pak vás jistě zaujme Petit fashion market. Jde o edici jednodenních výběrových trhů, které se konají 4krát ročně v prostorách Pražské tržnice v Holešovicích. Tato akce se podobá známější události Prague Fashion Marketu. Je zde však prezentován užší okruh prodejců a část trhu bývá vyhrazena pouze jednomu tématu.

Kdy na Petit fashion market? Oficiálně se odehraje první Petit Fashion Market roku 2016 už 20. února tradičně v hale č. 13. Na své si přijdou milovníci módy, neboť se zde představí až 50 nezávislých módních značek. Součástí trhu bude také sekce, jež se zabývá recyklací. Petit Fashion Market se snaží pružně reagovat na přání prodejců, kteří chtějí své zboží prezentovat častěji nežli jednou za čtvrt roku k příležitosti Prague Fashion Marketu, proto vznikl tento menší projekt, který vlastně vyplní „prázdné místo“ a umožní návštěvníkům i prodejcům setkávat se v tržnici častěji.

My image 1

Nenechte si ujít, A kteří prodejci by neměli uniknout vaší pozornosti?

F-STYLE přináší dámskou módu ve stylu 50. let minulého století. Retro móda je nadčasová a vrací se opět na scénu v plné kráse. Zdobené sukně vám zaručí pozornost nejednoho kolemjdoucího.

Šperky, které jsou nepřehlédnutelné, nabízí ACID-DESIGNS. Tato značka se zaměřuje na nestárnoucí a nadčasové šperky vyrobené z chirurgické oceli.

My image 3

Letošní ročník PETIT FASHION MARKET je ve znamení recyklace. A právě takové výrobky přináší Dobrunda ateliér. V portfoliu tohoto prodejce najdeme od všeho něco,  šperky z částí panenek, třešňové jehlice do vlasů, šperky vyrobené ze skořápek oříšků, mleté kávy a kakaa.

My image 2

Chybět nebudou ani ručně pletené svetry s příběhem SWEETER, designové vázy PAVLICA, ve kterých je každý květ unikát, lifestylové oblečení WEAR BOUND a přes čtyři desítky dalších značek a originálních tvůrců.

Důležité informace. Vstup na tuto událost je zcela zdarma, samozřejmostí je také bezbariérový vstup. Přijít můžete prakticky kdykoliv v rozmezí od 10 do 18 hodin. Akci pořádá „starší bráška“ Prague Fashion Market. Cílem je možnost prezentace toho nejlepšího z nezávislé české módy. Máte jedinečnou možnost setkat se „tváří v tvář“ s jednotlivými prodejci a prohlédnout si práci, na kterou mezi regály módních řetězců nenarazíte.

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru