Mad Rabbit Kicking Tiger (M.R.K.T) Příběh značky

25. 2. 2016

Pod názvem Mad Rabbit Kicking Tiger se ukrývá značka originálních módních a bytových doplňků, které se nesou v moderním duchu. Tato značka je výjimečná po všech stránkách. Protože celý název je poměrně krkolomný, zkracuje se na M.R.K.T. Pojďme si tuto velmi zajímavou značku, jež se vyznačuje netradičním designem, více přiblížit.

Značka, která odráží tvořivost, umění a originalitu. Společnost Mad Rabbit Kicking Tiger byla založena v roce 2010 dvěma americkými architekty, kteří se rozhodli svou lásku k umění a designu promítnout také do vlastních produktů. Svůj záměr ihned zrealizovali a díky tomu spatřila světlo světa značka M.R.K.T. Tento název byl později rozšířen do trochu „netradiční“ podoby, neboť v překladu je hodně divoký: „šílený králík kopající tygra“. Pojmenování značky má však svůj důvod, neboť představuje hlavní myšlenku celé výrobní koncepce. „Šílený králík“ je plný tvůrčí energie a má své vize. Kope do tygra a tím přenáší svou vizi do něčeho hmotného. 

My image 1Taška Evan M.R.K.T

My image 2Cestovní taška Martin M.R.K.T

Sortiment značky stojí za pozornost. Už jen skutečnost, že batohy netvoří módní návrháři, ale architekti, je velmi pozoruhodná. Tito nadšenci se rozhodli navrhovat předměty, se kterými se setkáváme v běžném životě prakticky denně, a vnést do nich moderní geometrické tvary, funkčnost a hravost. Všechny tyto produkty vyrábějí za pomoci mistrů a nejmodernějších technologií, které jim umožňují přinášet „obyčejný“ sortiment ve zcela novém kabátě.

My image 3Taška Kel M.R.K.T

Originální tašky a batohy, které mají nápad. Značka pronikla do světa módy díky svým originálním batohům a taškám, jež nejsou pouhými módními doplňky, ale představují něco víc. Snoubí v sobě urbanistický styl a minimalismus. Tuto značku si zamiluje každý, kdo hledá doplňky, které se něčím odlišují. Společnost sází na jednoduché geometrické tvary a materiály, kterými jsou plsť nebo koženka. K výrobě plsti se používají přírodně barvená vlněná nebo nylonová vlákna. Díky tomu vzniká velmi kvalitní a odolný materiál, který se vyznačuje pevností, barevnou stálostí a prodyšností. Nemusíte se proto obávat nepříjemného zápachu, materiál je navíc plně recyklovatelný a vysoce odolný vůči nárazům, vodě i plísním.

My image 4Batoh MRKT M.R.K.T

Mad Rabbit Kicking Tiger je fenoménem, jež obletěl svět s velkým úspěchem. Být baťůžkářem, který má styl, už není jen vymodlené přání, ale skutečnost jménem M.R.K.T. 

My image 5Cross Body Bag M.R.K.T

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru