Tenisky Gant Americký sen, který se stal skutečností

29. 2. 2016

Znáte pohodlnější obuv než tenisky? Ačkoliv klasické kecky nemají příliš dlouhou historii, patří dnes mezi nejoblíbenější volnočasovou obuv, kterou lze využít ke kalhotám, k sukni i k šatům. Tenisky mohou mít mnoho podob. Obujte se do párů americké elegance GANT.  

Cesta značky Gant. Za těmito čtyřmi písmeny stojí značka s téměř šedesátiletou historií. Za jejím vznikem stojí Ukrajinec Bernard Gantmacher, jenž zahájil výrobu košil ve státě New Haven. Společnost se od začátku musela potýkat s různými okolnostmi, ale i přesto se dokázala na trhu udržet a dostat se mezi ty nejlepší módní ikony.

My image 2Tenisky Gant Hero

Bernard byl šikovný, cílevědomý a vyráběl komfortní košile, které si získali oblibu nejen za oceánem. Z malé dílny brzy vyrostla firma produkující neformální oblečení a obuv. Název společnosti vznikl z první čtveřice písmen příjmení zakladatele. Gantmacher si vše dokázal skvěle načasovat. Po druhé světové válce se potřeby lidí změnily a takzvaný styl American Streetwear začal být velice populární.

My image 3Tenisky Gant Ace

V osmdesátých letech minulého století se objevila trojice Švédů, kteří měli s touto společností velké plány. GANT odkoupili a značka se přestěhovala do švédského Stockholmu. V roce 2008 firma opět změnila majitele a časem proměňovala i nabídku sortimentu. Už to nebylo jen o košilích, ale i o dalším oblečení a doplňcích, které přitahovali pozornost víc a víc.

My image 4Tenisky Gant Hero - Šedé

Neposlušné tenisky. V současné době dává GANT také prostor nadčasové a pohodlné obuvi. Tenisky Gant poznáte na první pohled. Vynikají jednoduchým designem a vkusnými zdobnými prvky. Každý model je propracovaný do nejmenšího detailu a můžete vybírat z mnoha barevných variací.

My image 5Tenisky Gant Hero - Modré

Hledáte-li jednoduchost, vsaďte na černo-bílé tenisky se zeleným vnitřkem zdobeným třemi pruhy. Za zmínku stojí také bílé se zelenými prvky v golfovém stylu, šedé či modré jako neutrální, ale přesto stylový doplněk celého outfitu. Různě barevné pruhy tvoří zdobný prvek každého modelu společně s logem značky a motivem dvou překřížených tenisových raket.

My image 1Tenisky Gant Hero - ModréTenisky Gant Hero - ŠedéTenisky Gant Hero - ZelenéTenisky Gant Bryant

Všechny boty jsou typické elegantním designem a vysokým komfortem, jenž zajišťuje kvalitní a pohodlná podešev. Boty jsou dostatečně prodyšné a hlavně lehoučké. GANT přináší tenisky vycházející z amerických tradic, jednoduchosti a komfortu, který si každý milovník této značky zaslouží.

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru