Je nutné následovat Módní diktát?

23. 10. 2015

Možná vám jde už hlava kolem ze všech módních rad, co nosit a co se teprve nosit bude. Nejspíš jste zmatení, že v letošní sezoně frčí něco, co bylo ještě minulou sezonu démodé. A možná se někdy ptáte, jestli je vůbec nutné, se oblékat ve jménu toho, co nám móda diktuje. 

K tomu snad lze jen dodat jednu ze slavných vět Yves Saint-Laurenta: „Móda je pomíjivá, styl je věčný“. Jediným diktátem, kterého bychom se měli držet, je totiž jedině naše vlastní tělo. To jako jediné určuje, co můžeme nosit, co nám bude slušet a čemu se raději vyhnout. Tělo a oblečení je něco jako jídlo a koření. Stejně jako malé postavě nebude slušet kabát až na zem, ovocné knedlíky nebudou nikdy dobře chutnat například s kmínem. 

Módní průmysl je jedním z těch, kde jde o velké peníze a vliv. Ale rozhodně bychom ho neměli brát příliš vážně. Jak už jsme psali - móda je jako koření. Měli bychom s ní experimentovat, protože život je příliš krátký a nudný na to, abychom stále chodili jen v džínách a černém tričku. Všechny módní blogy, magazíny a televizní pořady tu jsou jen od toho, aby vás inspirovali a vy byli ochotní vstoupit do hry s módou. 

Necháváte se ovlivňovat módními trendy? A nosíte je i bez ohledu, na to, co vám sluší? 

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru