Pánové, noste ponožky A zásadně barevné

23. 10. 2015

Klasická pánská móda dlouho stagnovala, ale dnes zažívá obrovský rozkvět. A spolu s ní i výrobci ponožek. Ty totiž klasický pár kravaty a kapesníčku povýšily na svatou trojici ponožky-kravata-kapesník. 

My image 2

Bílým, šedým a černým ponožkám ale odzvonilo. Vytlačily je ty barevné s pestrými vzory. A dnes jakoby byla mezi muži nevyřčená soutěž o nejbláznivější ponožky, které se i staly jejich výhradní doménou. Tři čtvrtina mužů totiž nosí ponožky každý den, což z žen nenosí ani polovina. 

My image 1

Možná se ptáte, jestli barevné ponožky nejsou do kanceláře trochu moc. Ale proč byste se jich měli bát, když to nedělají ani světoví politici. Křiklavým barvám a výrazným vzorů holduje i pán v letech, bývalý americký prezident George H. W. Bush. Vyhrňte mírně nohavice à la Václav Havel a nestyďte se pochlubit designem svých ponožek

My image 4

U nás v Bibloo máme nejraději Happy Socks. Při pohledu na ně se pokaždé nemůžeme ubránit úsměvu. Na ně se totiž ani nelze mračit. S úsměvem je oblékl i náš model Michal. Nebojme se barev, vždyť nastává podzim a po něm si černé a šedé užijeme do sytosti. 

My image 3

Košile Pepe Jeans / Kalhoty Pepe Jeans / Ponožky Happy Socks 

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru