Kam na jaře? Za módou i designem

22. 4. 2016

Jaro je tady a láká všechno živé na sluníčko. Pokud chcete dát svým procházkám smysl, máme pro vás pár tipů, kam nasměrovat své kroky. Sezóna roku 2016 má pestrý program, který by vám rozhodně neměl utéct!


Veletrh Elegance Od 21. do 24. dubna bude na Výstavišti v Lysé nad Labem 21. ročník veletrhu Elegance. Vždy od 9:00 do 17:00 nabídne návštěvníkům nové trendy v oblékání, péči o sebe sama, odpočinek a relaxaci. Chybět nebudou ani módní přehlídky, semináře z oblasti kosmetiky, kadeřnictví a zdravé výživy.


Interbeauty Prague Chcete z jara udělat něco pro své zdraví a krásu? Nevíte Co? Nechte si poradit a inspirujte se na největším kosmetickém veletrhu v České republice. INTERBEAUTY PRAGUE je zaměřený na současné trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, dermatokosmetiku, modelaci postavy, wellness, relaxaci a zdravý životní styl. Vystavovatelskými kategoriemi jsou kosmetika, manikúra a pedikúra, péče o vlasy, vybavení salonů, SPA centra a přístroje pro pleť a tělo. Najdete zde i stan proti melanomu - tedy vyšetřování mateřských znamének dermatoskopem a prevence rakoviny prsu Poradit se můžete se soudním znalcem v oboru plastické estetické chirurgie nebo si nechat zdarma změřit zrak. Veletrh se bude konat 22. až 23. 4. 2016, od 9:00 do 18:00 a vstupné je 120 Kč.

My image 1

Prague Fashion Market Ohňostroj šperků, oblečení a doplňků od mladých designerů. To je Prague Fashion Market číslo 15. Módní přehlídky, promítání filmů, představení práce zahraničních tvůrců, studentů českých designových škol, pohoda, zábava... To všechno vás čeká v bývalé továrně Pragovky od 22.4.2016 do 24.4.2016. Vstup i zážitek jsou zdarma.

My image 2

Petit Fashion Market A ještě menší bratříček velkých trhů v Pragove - Petit Fashion Market 2. Jednodenní akce 21.5.2016 v hale č.13 Holešovické tržnice. A pozor, toto je především zpráva pro ty z vás, které plánují vdavky. Petit Fashion Market sice bude prezentovat výběr prodejců, ale část trhu bude tentokrát vyhrazena pro svatby! Od 10:00 do 18:00 to bude ideální místo k tomu si zanakupovat nebo se přijít alespoň inspirovat.

zdroje fotek: FB @praguefashionmarket / FB @interbeauty.prague / prague.eu 

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru