Armani jeans styl plný italského šarmu

15. 6. 2016

Před dvaaosmdesáti lety se v Itálii narodila osobnost, která se ve světě módy a na poli podnikatelské úspěšnosti stala téměř polobohem. Člověk, který na co sáhl, proměnil ve zlato. Pan Giorgio Armani.


Věčný Armani
Věhlasný módní návrhář založil své impérium v roce 1975 a v osmdesátých letech se na trhu objevila velká stálice – Armani Jeans. Armaniho jeansy způsobily poprask a brzy se staly tahouny celé společnosti. Důvodů tak velké oblíbenosti mezi (nejen) mladými lidmi je celá řada. Modely jsou pohodlné, univerzální a v neposlední řadě také kvalitně ušité.

My image 2

My image 1Giorgio Armani navíc přemýšlí i o tom, jak jeho výrobky vznikají a zda to náhodou neovlivňuje životní prostředí. Proto je veškerá bavlna, ze které Armani vyrábí své produkty, pěstována a zpracována bez použití jakýchkoliv chemických prostředků.

My image 3

My image 4Buďte uvolnění
Armani Jeans razí téměř filozofickou cestu, jejíž hlavní myšlenkou je: když se chcete dobře cítit, musíte být uvolnění. A tak je také tvořena jejich móda. Je moderní, univerzální, mladistvá, pohodlná, lichotivá, oslnivá a pro každého.

My image 6Bunda Armani Jeans, Tričko Armani Jeans, Jeansy Armani Jeans, Tenisky Armani Jeans, Pásek Armani Jeans

Značka, která bude stále IN
Malý dravec, charakteristické logo značky, bedlivě sleduje módní trendy. Nenajdete ho jen na jeansových produktech značky Armani Jeans, ale i na slunečních brýlích, taškách, kabelkách, plavkách. Tento brand je známkou nadčasovosti, kvality a bezkonkurenční vůně Itálie plné živých a oblíbených trendů.

My image 5

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru