BIBLOO VIP aneb Jedna výhoda vedle druhé

27. 6. 2016

„Móda by měla být způsob úniku, ne uvěznění,“ říkával návrhář Alexander McQueen. Jeho slova si nelze nevzít k srdci, i my vám proto chceme dopřát co možná největší módní rozlet. Jak konkrétně? Pojďte se s námi podívat na BIBLOO VIP - osobní e-shopový účet, na kterém má každý z vás připravených 10 000 Kč v kreditech na své nákupy. Už teď vám ale prozradíme, že výhod v něm objevíte mnohem, mnohem víc...

Jeden kredit, jedna koruna. Na cokoli
V rámci ročního členství ve VIP klubu BIBLOO od nás opravdu dostanete kredity v hodnotě 10 000 Kč. A opravdu je jen a jen na vás, jak je využijete - platí totiž i na zlevněné zboží.

Už začínáte přemýšlet, jakými kousky doplníte svůj šatník?
Kredity budete jako člen BIBLOO VIP uplatňovat ve formě kuponů. Každý kupon, který použijete, vám okamžitě zlevní vybrané zboží o příslušnou částku.

My image 1Když VIP, tak se vším všudy. Co takhle exkluzivní kolekce?
V BIBLOO věříme v doslovný překlad zkratky VIP. Coby člen klubu jste v našich očích opravdu Very Important Person a my vám za to otevíráme bránu k dámským, pánským i dětským VIP kolekcím.

V těch objevíte oblečení značek, kvůli kterým na BIBLOO nakupujete, za ceny, které vám vyrazí dech - v tom nejlepším slova smyslu. Můžeme nabídnout malou ochutnávku? Módní kousky ve VIP kolekcích zlevňujeme až o 80 %.

Nemůžete se dočkat? Skvěle, jako VIP totiž čekat nemusíte
Jen stěží bychom mezi milovníky a milovnicemi módních přehlídek, fashion magazínů a lookbooků našli člověka, kterému by se nerozbušilo srdce, jakmile u dveří zazvoní kurýr se zásilkou v ruce. Pražští a brněnští členové BIBLOO VIP tenhle pocit zažívají v ten samý den, kdy si zásilku objednají. Nehledě na to, kolik kousků obsahuje.

Jak je to možné?
V rámci členství totiž dostávají zdarma dopravu BIBLOO Express, se kterou každou objednávku uzavřenou do 15.00 dostávají ke dveřím tentýž den mezi 17.00 a 22.00.

My image 2

Móda okořeněná novými zážitky
Budete s námi souhlasit, že nákup oblečení není jen o samotném přírůstku do vašeho šatníku? Záleží hlavně na pocitu, který máte při jeho nošení, a příležitostech, u kterých nesmí chybět. Jako VIP zákazníka si vás proto budeme hýčkat vstupenkami na speciální akce jen pro zvané - podíváte se s námi na vernisáže výstav nebo módní přehlídky. A díky BIBLOO magazínu, který už pro vás horlivě připravujeme, se dozvíte o nejnovějších trendech dřív, než se stanou “mainstreamem”.

Nalaďte se na vlnu VIP, prvních 30 dní dostáváte zdarma
Shrneme-li BIBLOO VIP jako takové, bavíme se o radosti z rychlého doručení, o přístupu ke speciálním kolekcím, kulturním zážitkům a překvapením, které s sebou členství přináší. To nejlepší si však, jak už to bývá, necháváme na konec.

BIBLOO VIP si můžete vyzkoušet na 30 dní zdarma a bez jakýchkoli závazků. Nebudeme po vás chtít žádné platební údaje, nebudeme vás do ničeho nutit. Po uplynutí zkušebního měsíce se sami rozhodnete, jestli si chcete dál užívat výhody VIP zákazníka v rámci ročního členství.

A jistě vás potěší i fakt, že BIBLOO VIP můžete ještě v době, kdy vám běží zkušební 30denní členství, získat až na 12 měsíců zdarma. Stačí úspěšné doporučení 12 přátelům a za každého z nich vám členství prodloužíme o 1 měsíc.

Jak tedy postupovat dál? Jednoduše:
Vyzkoušejte si členství v BIBLOO VIP na 30 dní zdarma

A pokud by vás zajímalo víc, rádi vám poradíme na naší facebookové stránce, e-mailu vip@bibloo.cz nebo na zákaznické lince: +420 222 701 000.

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru