Kniha do každé tašky

24. 10. 2015

V Bibloo milujeme čtení! Proto vám přinášíme osobní typy na knížky do postele, na cestu do tramvaje i do práce na polední pauzu. 

My image 2

Kabelka Tommy Hilfiger

Hotýlek, Alena Mornštajnová, nakladatelství Host

Máte rádi zamotané příběhy, ve kterých nevíte, jakého rozuzlení se dočkáte? Zkuste Hotýlek od Aleny Mornštajnové. Napsala příběh o malém hotelu a jeho obyvatelích, jejichž vztahy jsou propletenější, než by se s první stránkou mohlo zdát. Na první pohled idylický hotýlek na kraji malého města, na ten druhý vykřičený podnik. A tak je to i s jeho obyvateli, kteří jsou vlečeni podivnými hrami osudu, historickými událostmi i chutí po pomstě. Hotýlek je jednou z těch knih, po jejichž přečtení se budete muset vrátit k první kapitole, aby každá částečka příběhu zapadla tam, kam má. 

Okamžik všeho, Shelly Kingová, nakladatelství Host

Hltáte knihy po kupách, dokážete čtením trávit celé dny? Okamžik všeho je kniha pro každého knihomola, který miluje staré knihy nejen pro jejich příběhy uvnitř, ale i pro osobní příběhy jejich bývalých majitelů. Ti po sobě zanechávají stopy v podobě zápisků na okraji stránek a vytváří tak další příběh, který se může odehrávat právě teď. Koupením knížky, tak můžete zasáhnout do scénáře příběhu i vy sami. 

My image 1

Peněženka Trussardi Jeans

Moskoviáda, Jurij Andruchovyč, nakladatelství Fra

Milujete podzim i s jeho sychravostí, pošmournou atmosférou, krátkými dny a dlouhou nocí? Moskoviáda je pro všechny milovníky depresivních příběhů. Tento se odehrává v Moskvě na přelomu 80. a 90. let, kdy se hrdina knihy odhodlává napsat knihu, která ho vynese mezi nejslavnější spisovatele. Uvedení jeho snu v realitu se mu však příliš nedaří. V jeho kolejním pokojíku ho navštěvují podivní lidé, kteří vzápětí zemřou pádem z okna, i ženy, které se chtějí vetřít v přízeň budoucího slavného spisovatele. To vše je teprve začátek. Zjistit, zda se hrdinovi podaří jeho sen zrealizovat, už je na vás.

O Rolandu Barthesovi, Roland Barthes, nakladatelství Fra

Jste nároční čtenáři, kteří v knihkupectví míří rovnou do regálu s filozofií? Pak je Roland Barthes váš člověk. Jeho autobiografické dílo zcela ignoruje jakoukoli linii příběhu a píše tak, jak ho myšlenky vedou. Rádi hloubáte a necháváte se unášet proudem myšlenek a otázek? Přibalte si do tašky tuto knížku – bude vám dělat příjemnou společnost.

My image 3

Batoh Gola

PALETY - nábytek za pár minut nejen na zahradu, nakladatelství Svojtka

Zařizujete si byt? Chcete do bytu nábytek, který móda káže, a přesto nemáte peníze na ten designový? Knížka z nakladatelství Svojtka vám poradí, jak na to. Obsahuje skvělé návody na výrobu pracovního stolu, sedačky, postele a dalšího nábytku – vše z palet a za minimální náklady. Stačit vám bude jen trochu zručnosti a minimální finanční rozpočet.

Magické obrázky, nakladatelství Svojtka 

Občas máme hlavu v jednom kole, ani tabulka čokolády nás nedokáže uchlácholit a hledáme, čím bychom se uklidnili. Stává se vám to také? Pak musíte vyzkoušet geniální knížku pro ty, které nebaví číst. Chopte se tužky nebo pastelek, otevřete Magické obrázky a poznejte kouzelnou sílu vybarvování. Obrázky, geometrické tvary, hypnotické obrazce čekají jen na vás. A za chvíli bude napěti z náročného pracovního dne tatam. 

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru