BIBLOO CONCEPT STORE Buďte na dosah českým designérům

5. 9. 2016

Přímo v centru dění Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku jsme otevřeli pop-up store, ve kterém má každý milovník módy možnost vidět a také nakoupit oblečení a kosmetiku předních českých designérů. Nechybí výběr z kolekcí Lukáše Macháčka, Martiny Špetlové, ODIVI, Jakuba Polanky a deseti dalších.

Jste pravidelnými návštěvníky Prague Fashion Weeku? Pak byste neměli vynechat náš BIBLOO CONCEPT STORE. Prostor 4. patra OD Kotva v Praze se od 3. – 7. 9. 2016 přeměnil na industriální a velmi vzdušný pop-up obchod plný designových prvků, stojanů s lokální módou a moderním posezením.

Prague Fashion Week se ve spojitosti s BIBLOO CONCEPT STORE skvěle doplňují. Open space obchodu zastírá „stísněnost“ klasických butiků a přináší jinak nedostupný svět „high fashion“ na dosah obyčejným smrtelníkům. BIBLOO CONCEPT STORE umožňuje neotřelý způsob prodeje a jedinečnou příležitost seznámit se a vyzkoušet si tvorbu českých návrhářů.

My image 2

Celkem 14 českých designérů tento projekt podpořilo a většina z nich do pop-up storu osobně zavítala. „Celá myšlenka mne velice oslovila a byla a je mi blízká. Vznikl malý Berlín v centru Prahy. Já tento styl miluju. Často se odráží také v mých kolekcích, takže to do sebe celé perfektně zapadlo,“ hodnotí Lukáš Macháček prostor.

Právě od tohoto českého designéra můžete v BIBLOO CONCEPT STORE vidět přehlídkové vzorky, kšiltovky nebo limitované edice oděvů z látky s mramorovým potiskem a Lukášovým podpisem. „Každý kus je originál. Mramorová látka vznikla v italském Miláně na základě našeho grafického návrhu který vzešel z praskliny mramoru na dlažbě“, popisuje svou kolekci Lukáš.

My image 1(z archivu Lukáše Macháčka)

Pro vstup do obchodu nepotřebujete žádnou pozvánku, jde o zcela volný prostor, kam lze zavítat kolikrát budete chtít, a v kteroukoliv dobu. Každý večer se pop-up store mění na luxusní zónu, kde si vychutnáte sklenku šampaňského a taneční hudbu českých i zahraničních DJů.

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 30 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 30 dní bez udání důvodu.
 • Rychlé doručení
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zásilka za vámi dorazí zpravidla do 1 pracovního dne.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru