ODIVI: Spojili jsme kosmetiku a design

7. 9. 2016

Tvorba návrhářů, jež je součástí BIBLOO CONCEPT STORE, v sobě nezahrnuje jen oblečení. Značka ODIVI návštěvníkům představila vlastní kosmetiku. Zkombinovala tak dva světy – přírodu a módu, jimž dala podobu čtyř minimalistických flakónků.

Tvůrčí duch každého návrháře často vychází z prostředí, kde se vyskytuje, zkušeností, které sbírá a přírody, kterou se obklopuje. Jinak tomu není ani u Ivy Burkertové, designérky značky ODIVI. Ta vytvořila luxusní lokální kosmetiku, kteou mohli návštěvníci vidět a vyzkoušet přímo v BIBLOO CONCEPT STORE. „Prvek přírody lze nalézt v samotném obsahu každého flakónku. Jedná se o čistě přírodní kosmetiku, která je vyráběna v severních Čechách. Kosmetika vznikla ve spolupráci s firmou Nobili Tilia. V našem týmu jsme ji sami používali, proto nás napadlo oslovit tuto značku s nabídkou spolupráce,“ popisuje kosmetiku Iva.

My image 1(zdroj: ODIVI)

Na první pohled vám do oka padne především minimalistický styl. Černé lahvičky, kapátka jako dávkovače a výrazné číslování na etiketách. Čtyři produkty značí čtyři kroky k cestě za lepší péči o pleť. Jde o dokonalé vyvážení módy a elegance, kterou ocení každá žena s citem pro design. „Mám všechny produkty vystavené na poličce v koupelně, ráda se jimi kochám. Zároveň nosím naši 04 - PLEASURE ME s sebou v kabelce,“ doplňuje česká návrhářka.

Každý flakónek znamená nové bylinné vůně a příjemné zážitky. Éterické oleje odbourávají stres, pleťové tonikum zklidňuje a sérum hydratuje. Linie je víceúčelová a sami si můžete zvolit, jak ji využít. Právě jasmínový olej 04 - PLEASURE ME je perfektním pleť, ale i zápěstí, lokty či šíji.

My image 2(zdroj: ODIVI)

Pop-up store sjednotil designéry, dal návštěvníkům přehlídek MBPFW možnost shlédnout i další tvorbu jednotlivých návrhářů a v neposlední řadě nakoupit jedinečné a originální kousky od těch nejlepších.

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru