DKNY: Newyorský životní styl na dosah

14. 2. 2017

Milujeme krásné věci a o nic méně značky, které je přinášejí. Jednou z nich je světoznámá DKNY. Pod designérkou Donnou Karan vznikají jednoduché, nadčasové, někdy minimalistické kolekce, které uchvátily celý New York, a teď jsou připravené tu stejnou emoci vyvolat i ve vás.

Módní královna z New Yorku
Příběh značky DKNY je neodmyslitelně spojený s životem této slavné návrhářky. Jako dcera modelky a krejčího měla veškeré předpoklady k tomu stát se návrhářkou. Po matce získala krásu a vkus, po otci pak cit vytvářet nové módní kousky. Studovala na prestižní návrhářské škole Parson´s School of Design. Již v době studií získala stáž u slavné návrhářky Anne Klein. Netrvalo dlouho a sama se stala velmi úspěšnou ženou, jejíž jméno v módním průmyslu opravdu něco znamená.

My image 2

Vznik úspěšné značky
Brzy Donna Karan založila vlastní společnost, kterou pojmenovala DKNY neboli Donna Karan New York. Právě v této metropoli čerpá inspiraci. Hektický život, nespočet kultur a národností, obrovské mrakodrapy, to vše je inspirací nápadů, které Donna Karan přenáší do svých kolekcí. Hned její první měla takový ohlas, že za ní Donna získala titul „Návrhářka roku“.

Zpočátku se zaměřovala pouze na ženy. Kolekce složená ze sedmi základních kusů oblečení, které by neměly chybět v šatníku každé ženy, se stala doslova fenoménem. Začátkem 90. let minulého století vznikla první kolekce pro muže. Od té doby svůj sortiment stále rozšiřovala s ohledem rostoucí poptávku. Značku DKNY tak najdete na špercích, kosmetice, spodním prádle, parfémech a v neposlední řadě také na luxusních kabelkách.

My image 3

Kariéra Donny Karan je doslova protkaná úspěchy a řadou ocenění. V roce 2003 se stala první americkou návrhářkou, která získala od společnosti Fashion Group International titul „Superstar Award“.
 My image 3

Spojení s Francií
V 90. letech Donna Karan prodala svou značku francouzské společnosti LVHM, která sdružuje světové výrobce luxusního zboží. I nadále však zůstala hlavní návrhářskou této značky a dodnes je s DKNY neodmyslitelně spjata. V jednotlivých kolekcích se odráží svět americké společnosti i veřejně známých osobností. Samotný bývalý prezident Bill Clinton oblékl značku DKNY během své předvolební kampaně.

Nová kolekce kabelek je tu
Do detailů propracované, vkusné, praktické a o ikonický potisk doplněné kabelky jen tak z ruky nedáte. Elegantní módní kousky z kvalitních materiálů jako je saffiano kůže najdete v naší aktuální nabídce jaro/léto 2017.

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru