Yellow Cab Boty vytvořené vámi

25. 10. 2015

Rádi vás informujeme o všem, co je u nás nového a tak jsme nemohli opomenout ani holandské boty Yellow Cab. Když k nám dorazily, okamžitě se nad zářivě žlutými krabicemi seběhla celá kancelář, předávali jsme si je z ruky do ruky a říkali si – ano, ano, o těch musíme napsat našim čtenářům. 

Jednak proto, že chceme předejít nechápavým komentářům, zda se z nás náhodou nestal second-hand, když prodáváme staré boty. Ale kdepak – Yellow Cab možná vypadají, jako kdyby vám je odkázal pradědeček, ale jejich materiál je tak solidní a šití opravdu pevné, takže se pravděpodobně dožijí i vašich pravnoučat. 

My image 1

Za vším stojí tři kamarádi z Amsterodamu, kteří milují New York, jenž je i jejich věčnou inspirací. Pouliční značky, rezavá zábradlí, dlouhé asfaltové ulice a především pestrost obyvatel americké metropole. Lidi, kteří tyto boty nosí, nejsou sešněrováni žádnými trendy – jejich život se odehrává po celém světě, jsou kosmopolitní a především móda slouží jim, ne naopak. 

My image 2

Líbí se nám, když si značka nechává záležet i na obalu, který je v případě Yellow Cab opravdu inovativní. Slavné boty k vám dorazí v zářivě žluté krabici i se speciálním hadříkem, který slouží k vytvoření vlastního designu bot. Na jejich kůži je nanesena vrstva parafínu tvořící bílou patinu. Třením a leštěním kůže můžete vosk zcela odstranit anebo ho nechat jen tam, kde vám vyhovuje. 

My už leštíme. A vy?

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru