4 důvody, proč oblékat BIBLOO by Barbara Nesvadbová

4. 4. 2017

Nechceme módu jen prodávat, ale také ji tvořit. Přinášet vám zážitky, které jsou něčím speciální a budou vás bavit. Proto je tu BIBLOO by Barbara Nesvadbová. Limitovaná kolekce, která má smysl, styl, půvab samotné autorky a nejen to.

1) Přichází od šéfredaktorky Harper's Bazaar
Barbara vede Harper´s Bazaar, jeden z nejúspěšnějších módních magazínů u nás, již čtrnáctým rokem. Prostředí přehlídkových mol zná jako své boty a s unikátní kolekcí pro BIBLOO si poradila skvěle. Inspirována oblíbenými věcmi, které sama nosí, navrhla Barbara jejich obdobu. Nebudeme vás zbytečně napínat. Do kolekce se můžete podívat hned.

My image 2Frak BIBLOO by Barbara Nesvadbová, Kalhoty PINKO

2) Každý kousek znamená dobrý skutek
Kolekce BIBLOO by Barbara Nesvadbová dokáže potěšit nejen vás. Stokoruna z každého prodaného kousku totiž putuje na účely Bazaar Charity. Nadačního fondu, který od léta 2015 podporuje děti s mentálním a fyzickým postižením. Každé má vlastní příběh a jeden z nich můžete ovlivnit i vy. Konkrétně pak osud osmileté Elenky Szymanské s těžkým pohybovým handicapem. Jakýkoliv nákup z limitované kolekce pomáhá k zafinancování její léčby v rehabilitačním centru Axon.

My image 3Sukně BIBLOO by Barbara Nesvadbová

3) Bude vás bavit
Celá kolekce je jednoduchá a rafinovaná zároveň. Nepodléhá vkusu, době, ani trendům. Je elegantní, svá a uniformní, zkrátka přesně taková jako sama Barbara. Také zkrášluje středoevropské křivky, a protože obsahuje jen černé kousky, perfektně ladí se šatníkem každé dámy i slečny.

My image 1Triko BIBLOO by Barbara Nesvadbová, Sako Armani Jeans, Kabelka Versace Jeans

4) Je to limitka
Jedná se o limitovanou edici navrženou speciálně pro BIBLOO a svým způsobem také o sběratelský kousek dostupný jen v omezeném počtu kusů. Kolekce má svou hodnotu a ještě něco navíc. Ať už se jedná o sukni, šaty, rolák či frak, na podšívce najdete úryvky z knihy Laskonky, kterou Barbara v loňském roce vydala.

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru