Obuv Pantone rozzařte svůj outfit

21. 4. 2017

Jaro je plné barev, a proto jsme zaměřili pozornost na oblečení a doplňky, které doslova hýří barvami. V naší nabídce můžete objevit zcela novou značku Pantone, jejíž produkty zaujmou na první pohled.

Obujte se do zelené
Pantone Color Institute vyhlašuje každý rok barvu, která bude v danou sezónu TOP.  Letos to vyhrála trávově zelená. Po pastelových tónech, které vládly v minulém roce, je to příjemná změna.

Pantone Universe je značka, která věří, že každá barva má smysl a každý odstín má hluboký vliv na náš život. V jednotlivých barvách jsou ukryté různé pocity a emoce. Použití rozmanitých barev a neobvyklá kombinace odstínů dělá boty Pantone zcela jedinečnými.

My image 1Tenisky Pantone modré, růžové

Střípky z historie
Podívejme se nyní do minulosti. Píše se rok 1963 a Lawrence Herbert, zakladatel značky Pantone, vytváří inovativní systém identifikace a poznávání barev. Barvy provází značku celou historií až do dnešních dnů. Společnost rozšířila svůj systém přizpůsobení barev v průmyslovém odvětví včetně digitální techniky, textilu, plastů, architektury i interiéru. A barvy ožívají také na dokonalé pánské i dámské obuvi, ve které se navíc budete cítit jako v bavlnce.

Vkročte do prvních jarních dnů s teniskami, které budou zářit stejně, jako čerstvá tráva, rozkvetlá louka nebo zářící slunce.

My image 2Tenisky Pantone modré, růžové

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru