Jakub Polanka x BIBLOO: v hlavní roli moderní žena

25. 4. 2017

“Pokud bych mohla dát svému mladšímu já radu do života, bylo by to říkat “fuck off” častěji.” Inspirován citátem Helen Mirren navrhl Jakub Polanka ve spolupráci s BIBLOO radikálně funkční, ale přesto provokativně ženskou kolekci, díky které můžete častěji říkat fax off každému, kdo vás tlačí do stereotypu. Faxujte vše, co vám nesedí a oblečte si to, co Vám pomáhá být sama sebou!

Přední český návrhář Jakub Polanka vzdal hold ženám a dívkám. Chytrým a energickým. Takovým, které mají styl a tančí mezi každodenními průšvihy s lehkostí a nadhledem. Vytvořil unikátní kolekci, která je o nich. Je plná žhavých trendů. Je HER.

Podívejte se na kousky, které byste neměli minout:

Kšiltovka s logem
Tento trend v BIBLOO milujeme! Kšiltovka v několika barevných provedeních je pro nás současnou jedničkou mezi doplňky. Působí minimalisticky, je 100% šik a snadno s ní vyřešíte svůj bad hair day.

My image 4
Kšiltovka Belle, mikina Ficus On, šaty Coriandre

Ikonické ponožky FAX OFF
Jakub myslel při navrhování kolekce opravdu na všechno! Ponožky s jasným sdělením (hádejte jakým) upoutají pozornost. Oceníte je v situacích, kdy shon a záležitosti běžného dne potřebujete vyřešit v teniskách. Na chuť jim přijde i každá z vás, pro kterou jsou ponožky v podpatcích drzá módní výzva a ne pouze zažité faux pas.

My image 2
Ponožky Fusain ,šaty Coriandre, body Canelle

Unisexové mikiny
Tajemně černé, královsky modré, romanticky růžové, antracitové, fuchsiové nebo nepřehlédnutelně žluté. Jakou si vyberete vy? Oversize mikiny vyvolávají pocit nedbalosti, která vám bude slušet. A až si je oblíbí i váš partner, máme dobrou zprávu. Všechny jsou unisexové.  

My image 4
Kšiltovka Belle, šaty Coriandre, mikina Ficus On

Body pro každou část dne
Střiženo tak, aby zdůraznilo vaše křivky a navrženo účelně, aby vás nezradilo. Věčné urovnávání a zakasávání topu zpět do kalhot či sukně je pasé. V body tričku můžete fungovat celý den a neztratíte eleganci, pohodlí ani sebe sama.

My image 1
Body Canelle, bunda Accacia, ponožky Fusain

Všechny kusy z kolekce jsou vytvořeny tak, aby slušely různým ženám s odlišnými proporcemi. Díky diagonálním délkám dělají oděvy hezčí nohy a více poutek vám dovoluje hrát si se svou siluetou. Dohromady se pak v limitované kolekci prolínají dva styly a dialogy mezi zralou ženou a dívkou. Jedna se učí sofistikovanosti, druhá nalézá svou drzost. Hledejte, učte se a inspirujte také.

Chcete vidět ještě víc? Nahlédněte přímo do kolekce nebo se podívejte, jak probíhalo oficiální představení celé kolekce v OD Kotva přímo v centru Prahy.

Uložit

Uložit

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru