Chci VIP

Oficiální launch Jakub Polanka x BIBLOO

12. 5. 2017

Světoznámý návrhář odhalil naši společnou kolekci Jakub Polanka x BIBLOO s názvem HER. Kolekce je plná moderních nových střihů, čistých liniích a trendy doplňků. Oficiální představení kolekce Jakub Polanka x BIBLOO proběhlo 20.4. v novém showroomu BIBLOO v 6. patře OD Kotva.

My image 1
Pozvaní hosté dostali obálku, v níž se schovával klíč k této VIP akci. Celý interiér eventu byl laděn do stylu 80.let. Hosté si mohli prohlížet stylové kousky limitované kolekce za doprovodu DJky, která pouštěla právě osmdesátkové hity.

My image 8
Na párty nechyběly slavné celebrity jako například Jitka Schneiderová,nebo Tereza Voříšková a zastoupení měli i oblíbení módní blogeři. 

My image 4

Kromě českého uvedení limitované kolekce v BIBLOO Concept Store, jsme 26.dubna měli oficiální launch kolekce Jakuba Polanky x BIBLOO v rumunské Bukurešti. Akce plná VIP hvězd se konala ve stylovém postředí klubu LOFT.  

My image 5
Toužíte si prohlídnout kolekci Jakuba Polanky x BIBLOO na živo? Navštivte náš BIBLOO Concept Store v OD Kotva v Praze. Pokud jste z Ostravy, máme pro vás dobrou zprávu. V rámci Ostrava Fashion Weekendu proběhne 26.5. v klubu Elektra prezentace kolekce Jakuba Polanky x BIBLOO a zároveň prezentace naší předešlé kooperace s Bárou Nesvatbovou.  Více informací se dozvíte na našem profilu na Facebooku.

My image 6

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • 30 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 30 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru