Trend léta Boho styl

19. 6. 2017

K létu patří volnost a nespoutanost a přesně takový je Boho styl. Co to vlastně je a jak ho nosit? Nechte se inspirovat naší úvodní lekcí do Boho stylu.

Zavřete oči. Je léto. Máte chuť vyzout si boty a rozběhnout se po rozkvetlé louce. Slunce svítí, jste obklopeni společností svých nejbližších a užíváte si příjemný piknik plný dobrého jídla a pití. Cítíte ten pocit absolutního štěstí okamžiku? Možná si i nenápadně zatančíte “happy dance” v rozevláté sukni plné volánků. Jak si tento skvělý pocit zakonzervovat a uchovat? Objevte kouzlo boho stylu, které vám navodí příjemnou atmosféru, když ji budete nejvíce potřebovat.

My image 1

Trochu bohém, trochu hippie
Co je to boho styl? Jde o styl oblékání, ve kterém se kombinují prvky boho a hippie. Tedy volnost, lehkost, vzdušnost, barevnost a neotřelé kombinace zdánlivě nezkombinovatelného. Zkusme se nyní vrátit do 60. let minulého století. Tehdy se začali na scéně objevovat Hippie. Nosili dlouhé vlasy, volné oblečení, které hýřilo barvami, nechybělo různé květiny ve vlasech, čelenky, šátky. A přesně zde hledejme základy Boho stylu.

My image 2

Jak na to?
Není to nic složitého. Návod na boho je vlastně zahodit návod :) Oblékejte se tak, abyste se v tom sami cítili dobře. Vsaďte na vzdušný příjemný materiál volného střihu a zkombinujte s čím jen chcete. Co třeba květinové volné šaty, ve kterých se proměníte v éterickou vílu? K tomu pestrobarevnou čelenku a výrazné zlaté náušnice a můžete vyrazit. Mezi doplňky nesmí chybět třásně, korálky i různé výšivky. A také zde platí, že čím více doplňků, tím lépe. Nezapomínejte na náramky, přívěsky, šály, šátky, náhrdelníky i čelenky. Pro dlouhé letní večery vsaďte na kardigany, pletené svetříky a kovbojské kozačky. Podívejte se na naší speciální kolekci v boho stylu.

My image 3

Láska, svoboda a boho
Mnoho mladých párů volí styl Boho také jako svatební outfit. Svatba na pláži naboso, dlouhé bílé splývavé šaty, do vlasů jen květinový věnec… tak nějak vypadá nevěsta, která vsadí na tento styl oblékání. A je to skvělá změna, co říkáte?

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru