Barva měsíce Millennial pink

19. 6. 2017

Vidíte ji na vašich oblíbených celebritách, vlasech (a rtech) kolemjdoucích, v interiéru nové kavárny přes ulici, na fashion weeku a především každý den na vašem Instagramu. Už teď je snad jasné, proč právě Millennial pink zvítězila pro tento měsíc.

Zahalte se do růžové
Sledujete módní trendy? Pak jistě víte, že barvou roku 2017 se stala hráškově zelená. Nicméně doplňují ji další odstíny, mezi které patří také světle růžová. A navíc v růžové barvě nemusíte vždy vypadat jako cukrová panenka. Stačí ji jen umět trochu kombinovat.

Pro nás ženy to obvykle není velký problém. Pokud dáváte přednost decentnosti, vsaďte jednoduše na světle růžovou (starorůžovou), kterou doplníte výraznými barvami – například žlutou, černou, bílou nebo modrou. Letos jsou trendy všechny odstíny růžové od neonové až po pastelovou.

Láká vás Millennial pink? Podívejte se na outfit inspirovaný hvězdami. Léto je tady a s růžovou zkrátka ladí!

My image 1
šortky Vila, halenka Vero Moda, cross-body bag Coccinelle, sandále Steve Madden

(Nejen) drsným chlapům sekne růžová
Růžová v pánské módě není pouhým trendem dneška. Víte, že dříve byla růžová barvou boje a síly? Vzpomeňme si na krásného Roberta Redforda, který v roce 1974 ztvárnil Velkého Gatsbyho. To růžové sako mu vážně seklo!

Odstín Millenial pink můžeme vídat pravidelně na celebritách. Takový Leonardo DiCaprio na ni nedá dopustit, stejně jako Justin Bieber nebo Justin Timberlake. Stačí totiž jeden malý kousek růžové doplnit například modrou, červenou, bílou, černou či jinou barvou.

My image 2

Zdroj obrázků: Pinterest

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru