Objevte BIBLOO Concept Store

20. 6. 2017

Představte si kultovní scénu z filmu Pretty Woman, když jde Vivian nakupovat na druhý pokus, poté co ji poprvé vyhodili z obchodů, protože má nevhodné oblečení. Tentokrát jde do jiného butiku a prodavačky ji zde obletují, obchod je plný stylového oblečení. Vivan si zkouší oblečení a k tomu s úsměvem popíjí kávu. Chtěli byste také od prémiového nakupování ještě trochu více? Navštivte náš BIBLOO Concept Store v OD Kotva, kde je nakupování zážitkem!

My image 1

Pro vstup do obchodu můžete využít speciální vchod do Obchodního domu Kotva, kde na vás bude čekat výtah, který vás doveze přímo do 4.patra. Výtah má zrcadlovou kabinu s TV úhlopříčkou 280 cm a ozvučením kabin zvukovou technikou značky BOSE. V Concept Storu se můžete těšit na značky, které jsou exkluzivně k dostání pouze zde jako například ikonické kabelky BREE. Líbí se vám oblečení na našem e-shopu, ale nejste si jistí, jak vám sedne? Objednejte si ho do Concept Storu a již ten den vám ho do Concept Store přivezeme. Jak to funguje? Zboží si objednáte a před vyzkoušením ho zaplatíte. Pokud vám kousek nesedne, můžete ho bez problémů na místě ihned vrátit. Pokud některý produkt nenajdete ve své velikosti nebo barvě v Concept Storu, můžete si ho objednat přes náš tablet k vám domů nebo do Concept Storu. Unaveni po náročném nakupování? Dejte si pauzu v naší kavárně BIBLOO. Doplňte dávku kofeinu, zhřešte malým lahodným dortíkem a sdílejte vaše módní zážitky se svými přáteli díky rychlému Wi-Fi připojení

My image 2

Kde nás najdete?
My image 3

BIBLOO Concept Store
4.patro OD Kotva
Náměstí republiky 656/8,
110 00 Praha 1

Otevírací doba
Po-Ne       9:00-20:00

Exluzivně v Concept storu
My image 4

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 30 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 30 dní bez udání důvodu.
 • Rychlé doručení
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zásilka za vámi dorazí zpravidla do 1 pracovního dne.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru