Barva července Aurora Red

10. 7. 2017

Valentinovi lávově červené maxi šaty nebo feministické tylové šaty od Diora na New York Fashion Weeku jsou jasným důkazem toho, že červená barva je zatěžkávací zkouškou v životě každé ženy. V červenci tentokrát vsaďte vše na červenou!

My image 5
Top Pinko

Léto má jasný vzorec – květinové potisky, růžová, bílá nebo modrá barva. Nemáte občas chuť vyzkoušet něco nového? Máme tu jasné řešení – Aurora Red. Volně se tento odstín překládá jako smělá červená s nádechem cihlové a oranžové. Aura Red je podle Pantone „teplá, smyslná, vzrušující, dynamická a okamžitě oku příjemná barva. Navíc navozuje pocit důvěry.“ Pokud jste začátečník, co se týče červené, zkuste to nejdříve s červenými doplňky. Co třeba roztomilá kabelka Core od Tommy Hilfiger, která se hodí jak do práce, tak na party. Pro pokročilé doporučujeme lehké letní maxi šaty od značky Guess.

My image 3

Jak nosí červenou oblíbená IT girl Babba Canales? Nechte se inspirovat a objevte naší kolekci plné rudých odstínů!

My image 4
sako Fernese 1 Pinko, kalhoty Bello Pinko, tenisky ZX Flux Adidas

Barevná symbolika
Červená je znamením odvahy, potěšení, životní síly a touhy po hlubokých mezilidských vztazích. Lidé, kteří rádi nosí červenou, jsou energičtí, schopní, cílevědomí a kreativní. Červená je symbolem lásky a vášně.

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru