Představujeme druhý BIBLOO magazín

10. 8. 2017

V BIBLOO chceme dělat věci jinak. Máme vlastní produkci fotografií, vytváříme speciální kolekce, máme originální Concept Store. Nastal čas vám představit inspiraci plnou módy, zajímavých lidí a míst - náš BIBLOO magazín. Co najdete v našem druhém vydání?

My image 1
sluneční brýle Tom Ford, obal na notebook Silvian Heach

Druhé vydání BIBLOO magazínu se nese ve znamení originality, jedinečnosti a kreativity. Stejně tak jsme se v duchu inovace spojili s předním českým designérem Jakubem Polankou. Exkluzivní kolekce HER, vytvořená výhradně pro BIBLOO, je plná nadčasových kusů inspirovaných silnými, odvážnými, výjimečnými, smyslnými a v neposlední řadě kreativními ženami. Náš zbrusu nový sloupec REAL WOMEN představuje ženy, které nás inspirují. Podívejte se na současné síly na scéně, s nimiž je třeba počítat. První múza je multitalentovaná Tereza Srbová. Česká modelka, která úspěšně vstoupila do světa filmu, a to jak před kamerou, tak za ní. V BIBLOO magazínu jsme pro vás připravili editorial s úspěšnou modelkou a matkou Denisou Exnerovou a jejími třemi dětmi. Načerpejte novou inspiraci s naším druhým vydáním BIBLOO magazínu. Jak magazín získat? Stačí se registrovat do našeho VIP klubu plného výhod jako je doručení zdarma, pozvánky na VIP eventy a v neposlední řadě magazín BIBLOO zcela zdarma!

My image 2klobouk French Connection, šátek Tommy Hilfiger

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru