Přivítejte Heidi Klum Intimates

1. 9. 2017

Topmodelka, televizní hvězda, herečka a úspěšná podnikatelka Heidi Klumová má svoji vlastní značku spodního prádla – Heidi Klum Intimates. Multitalentovaná Heidi Klum má rozsáhlé zkušenosti v oblasti spodního prádla a módy. Pomáhá přinést novou perspektivu do světa intimního oblečení. „Chci, aby se každá žena cítila sexy, silná a sebevědomá vždy, když bude nosit mojí kolekci.“ Říká o své značce Heidi Klum.

My image 1
podprsenka, kalhotky Heidi Klum

Spodní prádlo značky Heidi Klum Intimates vyzařuje ženskost, eleganci a sofistikovanost. Každý kus byl navržen s ohledem na moderní ženu. Kolekce obsahuje kousky pro každodenní nošení společně s těmi na výjimečné momenty. Kolekce byla vytvořena tak, aby vás přes všechny fáze života od sexy krajkového prádla k nádherným mateřským podprsenkám. Heidi o své značce říká: "Kromě toho, že jsem nosila většinu mého kariérového spodní prádlo, jsem také žena, jejíž tělo se v průběhu let změnilo. Jsem matka čtyř dětí, takže skutečně chápu důležitost nalezení toho správného spodního prádla. Chtěla bych, aby se ženy cítily sexy, důvěrně a sebejistě v mých kolekcích pokaždé, když je nosí. "

 My image 2
kalhotky, podprsenka Heidi Klum

Střípky z historie
Heidi Klum se narodila roku 1973 v Německu. V 18 letech vyhrála v německou modelingovou soutěž. Později se přestěhovala do New Yorku a začala spolupracovat se značkou Victoria´s Secret. Objevila se v módních magazínech jako Elle, Vogue nebo Marie Claire. Po čase se také stala porotkyní úspěšných reality show Project Runway, Německo hledá topmodelku a Amerika má talent. Zdá se, že vše, do čeho se Heidi Klum pustí je úspěšné. Výjimkou není ani její nová značka Heidi Klum Intimates. Objevte ji!

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru