Objevte značku Stella McCartney

5. 9. 2017

Řada spodního prádla a plavek značky Stella McCartney je plná nestárnoucích střihů v kontrastu s odvážnými detaily. Značka oslavuje krásu ženského těla. Ve spodním prádle a plavkách Stella McCartney se budete cítit sebevědomě a zároveň pohodlně.

Jak vypadá nová kolekce? Neutrální odstíny a nadčasový vzhled definují kolekci spodního prádla Stella McCartney. Módní spodní prádlo má lichotivé střihy, které sednou každé postavě.

My image 1
podprsenka a kalhotky Stella McCartney

Střípky z historie
Po odpromování na škole Central Saint Martins v 90.létech začala Stella McCartney pracovat pro Chloé v Paříži. V roce 2001 založila svojí vlastní prémiovou značku. Sama definuje svůj styl jako tvarující krejčovství, přirozené pohodlí a sexy ženskost. Stella McCartney odmítá využívat kůži a jiné živočišné materiály pro výrobu oblečení jako zodpovědná, upřímná a moderní značka. „Myslím, že jsem vždycky snila o značce, která byla skutečně zastoupena globálně, měla hlas - jasný hlas a jasnou vizi, díky níž se ženy cítí skvěle,“ dodává Stella McCartney.

My image 2

Zdroj fotky Stelly McCartney: Pinterest

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru