BIBLOO Champagne Night

7. 9. 2017

V rámci letošního MBPFW jsme ve spolupráci se šampaňským Mumm uspořádali BIBLOO Champagne Night. Akce se konala 3. září v BIBLOO Concept Storu. Jak probíhal večírek a které známé osobnosti dorazily? Podívejte se společně s námi.

My image 1

Celým večerem nás provázela krásná moderátorka Zorka Hejdová, která na večer zvolila šaty z exkluzivní kolekce Jakub Polanka x BIBLOO.
 
My image 7

BIBLOO Champagne Night návštívila i sympatická modelka a bloggerka Jitka Nováčková. Jitka se na večírku setkala i s výherkyní soutěže o vstupenky na Fashion week, kterou pro nás Jitka exluzivně vyhlašovala.

My image 6

Na večírku se objevily i ambasadorky Mumm x BIBLOO, které oblékly limitované bundy Mumm x BIBLOO a provázely nás průběžně celým Fashion Weekem. Rolí ambasadorek se ujaly například Pavlína Jágrová, Olga Soukupová nebo Vanda Jandová.
 My image 8

My image 3

My image 4

Styl večírku byl futuristický, kolem projížděli robotičtí lidé a figuríny se stříbrnými obličeji byly rozestavěny po celé místnosti. Jídlo ze všech koutů světa se podávalo v jednoduchých mističkách a na večírku nechyběl ani kvalitní kaviár. To vše podtrhovala vynikající chuť šampaňského Mumm.

My image 2

Chcete vidět další fotky z večírku BIBLOO Champagne Night? Sledujte nás na našem Facebookovém profilu BIBLOO

My image 5

Napsala pro vás: Sára Šimáčková

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru