Běhejte, trénujte a žijte s teniskami Nike

24. 10. 2017

Pro chvíle, které vám zrychlý váš tep jsme do sortimentu zahrnuli i ikonickou značku Nike, která vyniká vysokou kvalitou a originálním designem. Vstupte do nové sezóny s teniskami Nike, s kterými nikdy nešlápnete vedle.

V americkém městě Eugene se v roce 1957 setkali na atletickém stadionu dva budoucí zakladatelé značky – běžec Phil Knight a jeho trenér Bill Bowerman. Tito dva sportovní nadšenci hledali pro své aktivity kvalitní sportovní vybavení. Oba se začali velmi intenzivně věnovat vývoji a později také výrobě kvalitní atletické obuvi. Jejich cílem bylo vyvinout revoluční boty pro sportovce, které budou dostatečně funkční, pohodlné a pomohou sportovcům dosáhnout lepších výkonů. O obuv byl velký zájem, protože spojení kvality, komfortu, stylu a dobré ceny ocenil opravdu každý.

Boty, které změnili svět sportu i módy
První kolekce obuvi dostala název Nike podle řecké bohyně Niké. Postupně přišel nápad s logem ve tvaru fajfky, které mělo představovat křídla bohyně. Největší reklamou byli spokojení sportovci, kteří vítězili právě v obuvi značky Nike. Jedním z nich je například Michael Jordan, se kterým Nike spolupracuje již od 80. let.

Pohodlná obuv pro každého
Boty Nike dávno nejsou určeny pouze sportovcům. Naopak dnes ji může nosit opravdu každý bez ohledu na věk, pohlaví i fyzickou kondici. Boty jsou elegantní, kvalitní a můžete je využít k mnoha příležitostem – do práce, do přírody, na sport i na procházku. Objevte svobodu pro vaše nohy v teniskách Nike!

 

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru