Odhalujeme BIBLOO spot

30. 11. 2017

Je nám jasné, že váš volný čas je vzácný. Užijte si ho proto na maximum. Sportujte, tvořte, relaxujte, a hlavně ať vás to baví. Šetřete svůj čas. Trendy módní oblečení nakupujte online na BIBLOO.cz. To je hlavní poslání naší první televizní reklamy, kterou bychom vám nyní rádi představili.

My image 1

V BIBLOO se věnujeme hlavně tomu, abyste si mohli vybírat podle vašeho stylu, z těch nejvíce trendy a zároveň nejkvalitnějších kousků od předních světových značek. Hlavní aktéři spotu si svůj život užívají na 100 % a přitom si můžou kdykoliv objednat stylové kousky z BIBLOO, protože mám volnost, mám styl, #mambibloo. Reklama je plná emocí, zajímavých prostředí, a především stylových outfitů. Voice over namluvila charismatická herečka Jenovéfa Boková se svým sametovým hlasem. 

My image 2

Podívejte se společně s námi na první BIBLOO spot, který vyšel nejen v České republice, ale i v Rumunsku.

Jste zvědaví, jak probíhalo natáčení reklamy? Podívejte společně s námi zde do zákulisí natáčení. Užijte si prémiové online nakupování! Nyní vám módní kousky s BIBLOO EXPRESS dovezeme po celé Praze již do 2 hodin od objednání.

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru