Jsme e-shop roku 2017

19. 12. 2017

Rádi bychom s vámi sdíleli velký úspěch – stali jsme se totiž e-shopem roku 2017 v oblasti módy v rámci E-commerce Day ve slovinské Lublani. Zvítězili jsme především kvůli pozitivnímu hodnocení a uživatelskému zážitku vás zákazníků, což je pro nás klíčové. Vždy je pro nás důležité jednat se všemi našimi zákazníky jako s VIP.

„Jsme velmi hrdí, že spokojenost zákazníků s našimi produkty a službami nám ve Slovinsku přinesla vítězství. Snažíme se stále zlepšovat a hledat nové možnosti, jak zákazníkům nakupování v našem módním internetovém obchodě co nejvíce zpříjemnit a usnadnit. E-commerce Day vždy hostí řadu známých online prodejců, zástupců online agentur, webových redaktorů a dalších odborníků na online marketing. Je to dobrá příležitost se setkat, hovořit a sdílet určité zkušenosti,“ komentuje vítězství výkonný ředitel BIBLOO Petr Liesner.

Chcete si také užívat prémiové nakupování? Zaregistrujte se do našeho nového VIP PROGRAMU, kde můžete získat až 15% slevu na každou objednávku!

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru