Čerstvé trendy Berlínského SEEKU

19. 1. 2018

V rámci berlínského Fashion Weeku se koná od roku 2009 nejprogresivnější veletrh současné módy SEEK. Ke shlédnutí je tu přes 250 vysoce kvalitních značek napříč kategoriemi jako jsou street wear, prémiová móda, doplňky nebo sportovní oblečení. Cílem SEEKu je inspirovat a současně čerpat inspiraci. Jaké značky, zboží a trendy jsme pro vás objevili? Zavítejte s námi do světa prémiové módy!

Zaměřeno na detail
Letošním trendem je nezapomenout i na ten nejmenší detail. Ano, správně. Mluvíme tu o ponožkách. Kdy vlastně začaly být ponožky tím nejdůležitějším prvkem outfitu? Jsou prakticky neviditelné, ale když už je spatříme, dokáží rozzářit, ucelit a občas i rozesmát. My jsme tomuto trendu také propadli a zamilovali jsme se do pestrobarevných Happy Socks.

 My image 1

Jednoduše zvesela
Minimalismus v barvách. Tak snadno bychom mohli popsat nové kolekce. Jednoduché linie, které dají vystihnout naší postavě a zářivé barvy, které vytvoří úsměv na rtech. Neodmyslitelné plus je, že se tyto minimalistické kousky dají snadno a prakticky se vším kombinovat. Jaké značky se budou vydávat tímto směrem? Především adidas, Napapijri, Colmar a Fila. Objevte je všechny!

 My image 3

Klíčové doplňky
Této sezónu kralují doplňkům jednobarevné tenisky nebo kabelky s logem značky. Zbytek outfitu pak můžete nechat úplně jednoduchý, například si oblečte šedé či černé jednoduché šaty. Výhoda? Po zazvonění budíku máte pěkných pár minut na povalování. Váš outfit je totiž vyřešen.

 My image 2

Jak vypadá SEEK naživo? Podívejte se na následující video.

Napsala pro vás: Sára Šimáčková

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru