Odhalujeme spodní prádlo Triumph

7. 2. 2018

Historie firmy Triumph se píše od roku 1886, kdy výrobce korzetů Johann Gottfried Spiesshofer a obchodník Michael Braun ve stodole v jihoněmeckém Heubachu založili továrnu na výrobu korzetů Spiesshofer & Braun. Brzy se z malé firmy o šesti zaměstnancích stala továrna čítající 150 pracovníků.

„Každá žena chce vypadat jako císařovna"
Jejich korzety dovedly tvarovat ženskou postavu do ideálu krásy tehdejší Německé říše a tím si získali okamžitě oblibu. Majitelé se s názvem nechali inspirovat pařížským obloukem „Triumph".

My image 1
podprsenka Triumph, kalhotky Triumph

Přichází revoluce
Revoluce ve spodním prádle nastala v roce 1959, kdy se na dámském spodním prádle objevilo první vlákno z elastanu, nám známé jako „lycra", které znatelně vylepší vlastnosti látky. Stávají se pohodlnější a snazší je i jeho údržba. V roce 1962 Triumph začíná vyrábět bikiny a plavky. O pět let později jako první použili ​​tvarovatelné košíčky bez zbytečných švů.

Mládež a sexuální svoboda se stávají důležitými reklamními tématy: krása, sexualita a smyslnost jsou zobrazeny realisticky. Plně transparentní podprsenka je inzerována v Německu sloganem „Tak co? - Tělo je v módě ".

Objevte naši nabídku spodního prádla značky Triumph, které je pohodlné a navíc ještě sexy.

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru