Chci VIP

Oslavte s námi příchod psa

19. 2. 2018

Od 16. února, jsme se podle čínského kalendáře přehoupli do nového lunárního roku, který je ve znamení Psa. Má element země a stejně jako pes je přítel člověka, i my budeme mít schopnost rozpoznávat dobré přátele a kamarády. Tato šelma umí i zavrčet a vycenit zuby, proto čekejme častěji vyhrocené situace a celkovou rozpolcenost. Převážně budeme více optimističtí, a též naklonění ke změnám.

Začátek něco nového je potřeba oslavit. Zvolte odvážný outfit. Částečně v tradičním čínském stylu, ale není nutné se vyhýbat ani modernějším kouskům. Připravili jsme pro vás outfity z našeho e-shopu, se kterými zazáříte.

 My image 1
šaty Love Moschino

Nejdůležitější barvou oslavy čínského roku je červená. Symbolizuje radost, vášeň a štěstí. V průvodech je vidět úplně všude. Červené jsou lampiony, fáborky, masky a hlavně draci. Určitě v tento slavnostní den zvolte alespoň jeden rudý doplněk. Tím může být i kabelka od Trussardi Jeans s kovovými doplňky zlaté barvy.

 My image 2
šaty Jakub Polanka x BIBLOO

 Na co byste si měli dát pozor, je určitě černá barva. Maximálně se jí vyhněte. Je spojená převážně s pohřby a na oslavu se hodí pestré barvy. Obzvlášť mladí mají dovoleno porušit tradice a obléct něco nekonvenčního. Z naší nabídky jsme vybrali provokativní kolekci Jakub Polanka x BIBLOO

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • 30 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 30 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru