Chci VIP

Revoluční Londýnský Fashion Week

23. 2. 2018

Letošní LFW se jistě zapíše do dějin naší historie. Byli jsme svědky revolučních přehlídek, také jsme viděli kolekce věnované sociálním tématům dneška, o kterých se jiní bojí vůbec promluvit, a nakonec to nejlepší – kdo může říct, že jeho přehlídku navštívila samotná britská královna? Britské módě rozhodně svítá na lepší časy.

Burberry
Návrhář, o kterém se nejvíce mluvilo během týdne módy v Londýně byl Christopher Bailey. Jeho poslední kolekce pro Burberry měla patrné biografické prvky, zároveň byla oslavou demokracie a LGBTQ+ komunity. Nová kolekce byla inspirovaná britskou streetovou módou 80. a 90. let.

My image 1

Richard Malone
Příchod nové generace byl znatelný především na přehlídce návrháře Richarda Malona. Minimalismus, syté barvy, jednoduché linie, originální kombinace materiálů a v neposlední řadě nové pojetí krejčoviny. Pro nás je favoritem týdne módy právě tato přehlídka.

My image 3

Richard Quinn
Atypická kombinace vzorů a barev návrháře Richarda Quinna dala vzniknout kolekci, kterou bychom mohli označit za „futuristický folklór“.

My image 2

Britská královna poctila svou návštěvou tuto přehlídku. Usedla do první řady vedle královny módy Anny Wintour. Alžběta II. pak slavnostně předala první cenu Britského designu Jejího veličenstva.

My image 4

Napsala pro vás: Sára Šimáčková

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • 30 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 30 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru