Revoluční Londýnský Fashion Week

23. 2. 2018

Letošní LFW se jistě zapíše do dějin naší historie. Byli jsme svědky revolučních přehlídek, také jsme viděli kolekce věnované sociálním tématům dneška, o kterých se jiní bojí vůbec promluvit, a nakonec to nejlepší – kdo může říct, že jeho přehlídku navštívila samotná britská královna? Britské módě rozhodně svítá na lepší časy.

Burberry
Návrhář, o kterém se nejvíce mluvilo během týdne módy v Londýně byl Christopher Bailey. Jeho poslední kolekce pro Burberry měla patrné biografické prvky, zároveň byla oslavou demokracie a LGBTQ+ komunity. Nová kolekce byla inspirovaná britskou streetovou módou 80. a 90. let.

My image 1

Richard Malone
Příchod nové generace byl znatelný především na přehlídce návrháře Richarda Malona. Minimalismus, syté barvy, jednoduché linie, originální kombinace materiálů a v neposlední řadě nové pojetí krejčoviny. Pro nás je favoritem týdne módy právě tato přehlídka.

My image 3

Richard Quinn
Atypická kombinace vzorů a barev návrháře Richarda Quinna dala vzniknout kolekci, kterou bychom mohli označit za „futuristický folklór“.

My image 2

Britská královna poctila svou návštěvou tuto přehlídku. Usedla do první řady vedle královny módy Anny Wintour. Alžběta II. pak slavnostně předala první cenu Britského designu Jejího veličenstva.

My image 4

Napsala pro vás: Sára Šimáčková

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru