Chci VIP

Oslavme společně ženství

3. 3. 2018

Mezinárodní den žen se blíží. 8. března bychom měli oslavovat ženství, krásu a lásku všech žen na světě. Málokdo možná tuší, že historie tohoto svátku spadá až na počátek minulého století. V té době švadleny z New Yorku stávkovaly za zlepšení žalostných životních podmínek. Následoval boj za rovnoprávnost a spravedlnost. Právě 8. března se 1908 konalo velké shromáždění za volební právo žen.

Významná bojovnice za ženská práva Gloria Steinem o síle žen prohlašuje: „Nejlepším způsobem, jak rozvíjet nebojácnost v našich dcerách a dalších mladých ženách, je jít jim dobrým příkladem. Když uvidí své matky a jiné ženy ve svém životě jít dopředu navzdory strachu, uvidí, že je to možné.“ I přesto, že je MDŽ především oslavou boje žen za rovnoprávnost, je to také den, kdy bychom měli věnovat každé ženě alespoň malou pozornost v podobě kytičky nebo stylového dárku.

My image 1
kabelka Trussardi Jeans

Mějte ráda sama sebe především
Je hezké, když si vzpomenete na ženy kolem sebe, ale nejdůležitější je mít ráda především sama sebe. Není to sobecké, ba naopak. Rozmazlujte se, kupte si něco pěkného na sebe, zacvičte si jógu nebo vyrazte sama na výlet.

My image 2

Den pro všechny ženy
Ať už podobné svátky slavíte, nebo ne, obdarovat svou kamarádku, sestru, maminku, partnerku, či sama sebe můžete tak jako tak. Abyste měli rozhodování jednodušší, připravili jsme si pro vás malou inspiraci z naší nabídky.

My image 3
kabelka Trussardi Jeans

Podívejte se třeba do sekce doplňky, ve které najdete plno krásných kousků. Co třeba kabelka od Trussardi Jeans? Můžete si vybrat z několika barevných odstínů, které rozzáří váš outfit v nové jarní sezóně.

Ať už se Mezinárodní den žen rozhodnete oslavit jakkoliv, především si ho pořádně užijte. Je to váš den. Na zdraví všem ženám!

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • 30 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 30 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru