Originální a hravé boty Camper

13. 3. 2018

Bot není nikdy dost. Pokud hledáte originální a hravé boty, se kterými zazáříte, pak vás jistě osloví španělská značka Camper. V jejím portfoliu najdete kombinaci humoru, zajímavých detailů i maximální komfortu. Značka si zakládá na kvalitě, aby každý krok byl pro vás příjemný. Zároveň dbá na to, aby jednotlivé modely byly něčím zajímavé a o lišily se od ostatních. Proto nechybí zajímavé doplňky v podobě barevných tkaniček, vysokých a výrazných podrážek nebo velkých knoflíků. Na své si přijdou milovníci minimalismu i ti, kteří mají rádi netradiční a originální obuv. Nechte se inspirovat španělskými rytmy.

O historii značky
Společnost Camper není na trhu žádným nováčkem. Značka spatřila světlo světa již v roce 1877 a jejím zakladatelem byl Lorenzo Fluxa. Čerpá tedy ze své bohaté historie a letité tradice. Na českém trhu jsou však boty Camper relativně krátce, proto se může zdát, že se jedná o zbrusu novou značku. Ale není tomu tak. Nicméně tento styl nás zaujal natolik, že jsme jej zařadili do naší nabídky. Kvalitní a krásné boty totiž chceme všichni.

Jde o rodinnou firmu, která otevřela svůj první obchod v Barceloně. Precizně vyrobené kožené boty si ihned získaly velkou popularitu. Proto se značka záhy prosadila a zájem o boty byl veliký zejména mezi vyšší vrstvou španělské klientely. A co vlastně znamená název CAMPER? V překladu z angličtiny jde o „táborníka či obytný karavan“.  A tomu také odpovídá styl obuvi. Přírodní a jednoduchý design, komfort, a tak trochu rustikální či venkovský styl, jak by se to dalo přeložit ze španělštiny. Pohodlí nade vše, to je motto, kterého se Camper drží zuby nehty.

My image 1

Zajímavostí je, že v roce 1998 značka přišla s myšlenou, že obě boty nemusí být zcela stejné. A tak začal příběh hravé řady s názvem Twins, která každý rok přináší obuv, se kterou se nudit rozhodně nebudete. A i přesto, že nejsou úplně totožné, působí skvěle.

Obuv, ze které si vybere každý
Boty Camper jsou určené ženám, mužům i dětem. Každý si vybere svůj styl podle vkusu i preferencí. V portfoliu najdete jedinečné polobotky Camper Peu Cami. V letní kolekci nechybí romantické  sandálky Camper Right Nina. V jednoduchosti je krása, tomu odpovídají tenisky Camper Peu Rambla Vulcan

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru