České celebrity oblékly odvážná trička

27. 3. 2018

Odhalujeme novou limitovanou kolekci, která vznikla ve spolupráci s českou módní značkou Odivi a vzdělávací platformou Štroodl. Exkluzivní kolekce triček si klade za cíl pomáhat lidem, aby v sobě probudili odvahu a nebáli se být upřímní k sobě i ostatním. Při této příležitosti jsme oslovili několik ambasadorů, kteří úspěsně vyhráli nad svým strachem.

My image 2
triko BIBLOO x Štroodl x Odivi

„Rozhodl jsem se být upřímný ke svému okolí a sám k sobě. Řekl jsem rodičům a kamarádům, že jsem gay. Došlo mi, že už není na co čekat.“ Prohlásil youtuber Kovy o zvládnutí svého strachu. Dalšími ambasadory jsou například Tomáš a Tamara Klusovi, Ewa Farna, Nela Boudová nebo Aneta Krejčíková. Nápad na odvážná trika vznikl již téměř před rokem v hlavě zakladatelky vzdělávací platformy Lucie Špakové. My v BIBLOO sdílíme stejné hodnoty, jsme odvážní a snažíme se na sobě každý den pracovat. Proto jsme se rozhodli spolupracovat na limitované kolekci odvážných triček společně s Odivi. Pojďte se společně s námi podívat na celou odvážnou kolekci.

My image 4

Odvaha na triku
Občas je těžké udržet se na správné cestě za svým cílem nebo přesvedčením. V tom by vám mělo pomoci dlouhé stylové tričko s límcem, které má na sobě inspirativní prohlášení Lucie Špáchové o odvaze. "Cesty znamenají rozhodování - kam jít, kterou z nich následovat, jak se neztratit... Mé hodnoty jsou kompasem, který mi pomáhá vybrat si vždy tu nejlepší možnost. Je to životní cesta, kterou mi určuje svědomí, vnitřní svět, vlastní mix hodnot a prožitků, který nikdo jiný nenamíchá. Mé hodnoty jsou můj nesmrtelný styl..."

My image 1
triko BIBLOO x Štroodl x Odivi


Svoboda, láska, odvaha, pokora
Silná hesla pro odvážné + fialové oversize tričko, to je kombinace, která nemůže nikdy zklamat. Navíc v kombinaci s kalhotami v neutrální barvě a teniskami budete zkrátka neodolatelní. A jaké odvážné triko si z naší kolekce BIBLOO x ŠTROODL x ODIVI vyberete vy?

My image 3
triko BIBLOO x ŠTROODL x ODIVI

Podívejte se společně s námi do zákulisí focení speciální kampaně.

Napsala pro vás: Sára Šimáčková

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru