Jaký byl MBPFW 2018?

28. 3. 2018

Dechberoucí lokace. Nové trendy. Inspirativní kolekce. Noví influenceři. Pražský týden módy je příslibem toho, že se českému módnímu odvětví konečně blýská na lepší časy. Jaké novinky jsme mohli vidět v podání značek Odivi nebo Blažek v Glam-Gallasově paláci? Pojďte se s námi podívat.

Blažek
Letos představila významná česká značka pánských obleků Blažek temnější kolekci, která se zaměřila na kvalitní střihy a materiály. Modelové vypadali jako letci, businessmani ale i jako lupiči z banky. V nové kolekci nechyběli stylové ledvinky, oversize šály a rebelské bombery.

 My image 1

Jakub Polanka
Jako jeden z mála návrhářů nám Jakub Polanka předvedl na zimní kolekci 2018 pestrobarevnou symfonii. Vévodila jim především fialová a zelená barva. Nechyběl ani trendy roztrhaný denim, volánky a retro 90’s bundy. Chcete si pořídit kousek od Jakuba Polanky? Podívejte se na naší kolaboraci Jakub Polanka x BIBLOO!

My image 2

Monika Drápalová
Jak popsat novou kolekci návrhářky Moniky Drápalové dvěma slovy? Snová a zábavná. Lehké vzdušné materiály, ve kterých můžete ulehnout, jít do práce, ale i tancovat. Zkrátka kolekce jako na míru ušitá pro moderního uspěchaného člověka, který chce být stylový 24 hodin 7 dní v týdnu. Modelové měli na sobě trendy tenisky Deerupt od značky adidas Originals.

 My image 3

Odivi
Přehlídka módní značky Odivi byla rozdělena na dvě části – Odivi Essentials, která odrážela výročí 10 let této značky. Mohli jsme spatřit již typické oversize hranaté střihy a zajímavé detaily. Další částí přehlídky byla kolaborace s českou značkou Rap. Tyto modely působily o poznání mladistvěji. My jsme si v BIBLOO oblíbili především béžové modely se zlatým minimalistickým nápisem RAP. Značce není lhostejná otázka recyklace a slow fashion, a tak se spojila se značkou Win Win Love, která sbírá vintage kousky. V BIBLOO je naším dlouhodobým cílem podporovat lokální výrobce, a tak jsme vytořili společně se vzdělávací platformou Štroodl a značkou Odivi vytvořili limitovanou kolekci odvážných triček

 My image 4

Napsala pro vás: Sára Šimáčková
Zdroj fotografií: archiv MBPFW

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru