Nadčasové, kvalitní a inovativní kabelky BREE

16. 4. 2018

Tradiční řemeslné umění je základem kabelek BREE. Jsou minimalistické, přesto však nápadné. Značka BREE dokáže zaujmout pozornost prostřednictvím nejmenších detailů.  Zůstává přitom věrná své vysoké designové kvalitě.

My image 1
cross body bag BREE

Značka kabelek BREE má za sebou již 45 let bohaté historie rodinného podnikání. Zakladatelé z německého Hannoveru Wolf P. Bree a jeho manželka Renate Brigitte uskutečnili svůj sen – založili svoji vlastní značku na výrobu kabelek prémiové kvality, které jsou nadčasové a dokáží podtrhnout váš styl. „Důmyslně zpracované tašky z nejlepší přírodní kůže jsou základem dobrého jména značky BREE,“ říká o ikoničnosti značky Axel Bree, syn zakladatelů. Už dva roky po založení firmy, byly kabelky BREE oceněny za design.

 My image 3
kabelka BREE

Čím je kabelka BREE jedinečná? Je praktická, spolehlivá a současně elegantní. Zvládá s vámi udržet tempo vašeho uspěchaného života. Přináší kreativní pohled na neustále se měnící duch dnešní doby. Objevte novou kolekci jaro/léto 2018 plnou sytých barev a nadčasové kvality.

My image 2
kabelka BREE

Jak se fotila aktuální kolekce? Podívejte se společně s námi do zákulisí nové kampaně značky BREE.Zdroj fotografií: BREE
Napsala pro vás: Sára Šimáčková

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru