Až do cíle s Under Armour

3. 5. 2018

Funkční oblečení, které je pohodlné, praktické, a hlavně vás udrží „v suchu“ i při náročné fyzické aktivitě, to byl impuls ke vzniku nové značky Under Armour.

My image 2

Sportovní značka Under Armour byla založena v roce 1996 v USA. Jejím zakladatelem je Kevin Plank, kterému bylo v té době pouhých 23 let. Působil jako profesionální hráč amerického fotbalu na Univerzitě v Marylandu. Neustále propocené triko pod dresem ho štvalo a snažil se najít řešení. V té době nebylo funkční oblečení takovou samozřejmostí, jako je tomu dnes. Přišel na to, že kompresní šortky byly i po fyzické námaze suché. A to jej přivedlo na myšlenku vytvořit ze stejného materiálu také sportovní trička.

My image 1

Značka, která ukázala cestu
Právě značka Under Armour je jakýmsi průkopníkem aktivního materiálu. Vše začalo jednoduchou, a přesto geniální myšlenkou vyvinout trička, která budou dostatečně savá, ale přesto i prodyšná a budou pomáhat tělu reagovat tělesnou teplotu a zvyšovat výkon. Under Armour je sportovní značka, která se velmi rychle dostala do povědomí lidí. Brzy ji začaly kopírovat další značky, kterými jsou Nike, Adidas a Reebok. Dnes už jen málokdo ví, že právě Kevin Plank byl oním geniálním vynálezcem tohoto materiálu.

 My image 3

Sportovní oblečení Under Armour brzy začali nosit také známí sportovci, zejména pak hráči amerického fotbalu. Díky jejich pozitivním recenzím se produkty začaly mezi sportovci šířit jako lavina a oblečení si začali kupovat i lidé na volnočasové aktivity.

Důležitým mezníkem se stal rok 1999. V té době Warner Brothers kontaktovali společnost, zda by se mohla podílet na vybavení dvou filmů – Vítězové a poražení a Náhradníci. Dnes na tuto značku nedají dopustit světoznámí sportovci, mezi kterými nechybí ani náš Jaromír Jágr.

Funkční oblečení pro každého
Pod taktovkou Planka spatřilo světlo světa elegantní, a hlavně funkční oblečení určené aktivním mužům i ženám. V naší nabídce najdete originální sportovní obuv, trička, kraťasy i šortky, legíny i aktivní spodní prádlo, na které se můžete vždy 100 % spolehnout. Značka se zaměřuje také na různé doplňky v podobě batohů, sportovních tašek i mimořádně kvalitních ponožek. Na každém produktu najdete typické logo, které připomíná tak trochu japonské písmeno, ve skutečnosti se jedná o zajímavé spojení počátečních písmen U a A.

Nechte se inspirovat a vyrazte sportovat v aktivním oblečení, které splní všechny vaše nároky. Objevte novou značku na našem e-shopu Under Armour.

 My image 4

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru