Komfort, styl a elegance značky TOMS

15. 5. 2018

Boty hrají v našem životě hodně důležitou roli. A jak to tak bývá, jedny nám rozhodně nestačí. Určitě s námi budete souhlasit, že u obuvi je kvalita a komfort absolutní nutností. A pak samozřejmě také design. Objevili jsme značku, která splňuje vše do puntíku, a proto si ji oblíbily i hvězdy světového formátu, mezi které patří například Tom Cruise, Lenny Kravitz, Kristen Stewart a mnoho dalších. 

My image 1
Plátěnky Toms

Do světa módy tato americká značka prorazila v roce 2006. Za zmínku stojí příběh společnosti, za kterým stála humanitní cesta amerického cestovatele a podnikatele Blakea Mycoskieho do Argentiny. Blake v Argentině strávil několik měsíců v neziskové organizaci, které působila na samotném předměstí Buenos Aires. Jednalo se o pomoc chudým dětem, aby měly v čem chodit. V této oblasti vládne obrovská chudoba a většina dětí niky nevlastnila žádné boty. A právě v této zemi třetího světa napadla Blakea spásná myšlenka, vyrobit boty, ve kterých bude moci chodit každý bez ohledu na věk i pohlaví.

My image 2
Plátěnky Toms

Z humanitní pomoci vznikl úžasný projekt, který se postupně rozšířil do dalších zemí včetně ČR. Spojení humanitární pomoci a inovativní značky se zdá být dokonalé. Hlavním principem fungování této firmy je model ONO TO ONE, což znamená, že za každý prodaný pár bot se druhý pár předá dítěti v zemi třetího světa, které to potřebuje. A z tohoto konceptu vznikl i název Tomorrow Shoes neboli boty zítřka zkráceně TOMS. Zajímavostí je, že Blake už obul více než 10 tisíc dětí po celém světě a dá se předpokládat, že toto číslo ještě poroste.

Inovativní boty vynikají jednoduchostí a praktičností. Jedná se vlastně o klasické „plátěnky“ v mnoha různých barvách ušité na jednoduchém principu. Nazouvací boty jsou nesmírně pohodlné, a hlavně geniální v tom, že v nich můžete prochodit prakticky celé léto. Už žádné odřené paty, zpocené nohy ani otlačené prsty. Hlavní tajemství tkví v precizní práci, prodyšnosti a hře s barvami.

My image 3
Plátěnky Toms

V naší kolekci TOMS najdete boty i pro své nejmenší. Věřte, že nazouvací plátěnky si zamiluje skutečně každý. Navíc koupí bot TOMS uděláte dobrou věc, a to se také počítá, co říkáte? Prohlédněte si krásné, a hlavně maximálně pohodlné boty, které mají příběh. Je libo modré, červené nebo třeba barevné? Na své si přijde skutečně každý.

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru